LEMA Grup Emre Katırcı: Başkentli’nin aradığı oksijen Uptown İncek’te

Ankara’nın gözde yerleşim merkezi İncek’in kent merkezine en yakın noktasında inşa edilen Uptown İncek, yeşil ve maviyi bir araya getirerek, oksijen için uzaklara gitme arayışına son veriyor
LEMA Grup Emre Katırcı: Başkentli’nin aradığı oksijen Uptown İncek’te
Başkentli’nin aradığı oksijen Uptown İncek’te
 
Ankara’nın gözde yerleşim merkezi İncek’in kent merkezine en yakın noktasında inşa edilen Uptown İncek, yeşil ve maviyi bir araya getirerek, oksijen için uzaklara gitme arayışına son veriyor
 
LEMA Grup ortaklarından Emre Katırcı:
 
“Uptown İncek sahiplerine yaşam merkezi sunmanın yanı sıra, Mogan gölü ve ODTÜ ormanına olan yakınlığımızla da Ankaralılar’ı oldukça ihtiyaç duyduğumuz temiz havaya davet ediyoruz. Üstelik kent merkezinden uzaklaşmadan…”
 
Başkent Ankara’nın gözde yerleşim merkezi İncek’in kent merkezine en yakın noktasında inşa edilen Uptown İncek, yeşil ve maviyi bir araya getirerek, oksijen için uzaklara gitme arayışına son veriyor.
 
Özellikle 1980 ve 90’lı yıllarda nefes almanın bile imkansız olduğu hava kirliliği nedeniyle sıkıntılı zamanlar yaşayan Ankara, doğalgaz sonrası bu sorununu önemli ölçüde giderdi. Ancak her büyük şehirde olduğu gibi Başkent’te de kalabalık trafik, kapalı alanlar, iş merkezlerinin şehri kaplaması ve yoğun yapılaşma oksijen ihtiyacının daha fazla yaşanmasına neden oluyor.
 
ODTÜ ormanı ve Mogan gölüne hakim manzarasıyla dikkati çeken Uptown İncek konut projesi ise Başkentli’nin aradığı oksijeni şehirden uzaklaşmadan, çok yakına getiriyor.
 
Projeyi hayata geçiren LEMA Grup’un ortaklarından Emre Katırcı, günlük hayatın telaşı ve şehir yaşamının yoğunluğu ile oksijen alma ihtiyacının daha fazla ortaya çıktığını ifade etti.
 
Artık ailelerin oksijeni bol bir yaşam için şehirden bir hayli uzaklaştıklarını kaydeden Katırcı, “Hepimizin ihtiyacı olan oksijeni şehrin merkezine getirmek elbette çok güç. Bu yüzden de çok sayıda kişi yalnızca oksijenle bir araya gelebilmek için işini gücünü bırakıp uzak yerlere yerleşmeye başladı. Biz Uptown ile kent sakinlerinin oksijen arayışına son vermek istedik. Ailelerin şehirden kopmadan, ancak kentin negatif etkilerinden uzak bir proje yaratarak, uzaklarda aranan oksijeni yakında bulabilecekleri en yakın noktada sağladık. Uptown İncek, bu özellikleriyle iş hayatı şehir merkezinde olanlar için inanılmaz bir fırsat olacak” dedi.
 
Su kenarı alanlarda negatif iyon yüklü havanın çok daha iyi hissetmeyi sağladığını ve araştırmalara göre, havadaki elektrik akımlarının ruh hali, enerji düzeyi ve sağlığı ciddi ölçüde iyileştirdiğini bildiren Katırcı, tertemiz bir havayı solumanın Uptown’da her mevsim mümkün olduğunu belirtti.
 
Katırcı, şunları söyledi:
 
“Ankara’da oksijenin en yoğun bulunduğu yer olan ve kent merkezine de oldukça yakın bir konumda bulunan İncek’in şehre en yakın noktasında inşa ettiğimiz Uptown İncek projemizde konut sahiplerine nefes alabilecekleri bir yaşam merkezi hayata geçirmeyi hedefledik. Projemiz için İncek’i tercih etmemizin en önemli sebeplerinden biri, konut sahiplerine doğayla iç içe bir yaşam sunabilmekti. Uptown sakinleri eşsiz göl ve ormanın kalbinde yer alan projemiz sayesinde hem oksijene doyup nefes aldığını hissedecek, hem de muhteşem manzaranın keyfini çıkaracak. Uptown İncek sahiplerine yaşam merkezi sunmanın yanı sıra, Mogan gölü ve ODTÜ ormanına olan yakınlığımızla da Ankaralılar’ı oldukça ihtiyaç duyduğumuz temiz havaya davet ediyoruz. Üstelik kent merkezinden uzaklaşmadan…”
 
-Uptown İncek-
 
Lema Grup tarafından hayata geçirilen Uptown İncek Konut Projesi TED Ankara Koleji’ne kapı komşusu olacak. İnşaat sektöründe kalite ve güveni prensip olarak benimseyen LEMA Grup Uptown İncek projesinde de kalite ve güvenden ödün vermiyor. 1+1 ‘den 6+1 ‘e kadar 18 ayrı tipte 226 daire bulunan proje, 36 katlı dikey ve 8 katlı yatay mimarı yapı olarak inşa ediliyor.

Paylaş:

HABERLER