Liva İstanbul'da 146 Bin'dan Başlayan Fiyatlar

Sinpaş Yapı, İstanbul’daki yeni projesi ‘Liva İstanbul’da yer alacak Liva Hobi Akademisi ile eğitim ve sosyal yaşamda bir ilke imza atmaya hazırlanıyor.
Liva İstanbul'da 146 Bin'dan Başlayan Fiyatlar

Liva İstanbul’un içerisinde yer alacak olan Liva Hobi Akademisi, çocukların evlerinin yanı başında güvenle gidebilecekleri; anne babaların ise arkadaşlarıyla boş zamanlarını keyifle geçirebileceği bir sosyal alan olarak konumlanıyor. Sinpaş Yapı’nın ilk defa bu projesinde hayata geçireceği Hobi Akademisi’nde hem yetişkinler hem de genç Liva sakinleri için yabancı dil eğitimleri, resim ve Özgür şef ve ekibi ile yemek kursları verilecek.

Sosyal alanlar açısından alışılagelmişin dışına çıkan Liva İstanbul’un satış ofisinde ise aileleri ziyaretleri süresince çocuklarını bir pedagog eşliğinde bırakabilecekleri bir çocuk oyun alanı bulunuyor. Satış ofisine gelen çocuklar pedagog eşliğinde yetenek ve becerilerini keşfederken büyükler de unutulmuyor, ziyaretçileri projenin detaylarını öğrenmenin yanı sıra satış ofisinde hazırlanan leziz ikramlar ve keyifli piyano tınıları bekliyor. Liva Hobi Akademisi’nde aileleri bekleyen keyifli saatler bu etkinliklerle satış ofisinde kısa süreli de olsa ziyaretçilere hissettiriliyor.   

Sosyal yaşam bahçenizden başlıyor

Liva İstanbul gerek içinde bulundurduğu “Liva Hobi Akademisi” gerekse bahçe içinde yer alan diğer sosyal alanları ile ev sahiplerine sevdikleri ile çok uzağa gitmeden her şeye sahip olacakları bir ortam sunması ile de fark yaratacak. Liva İstanbul’da kapalı yüzme havuzları, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness salonu, hamam ve squash alanının yanı sıra  alternatif bir oturma alanı sunan kış bahçeleri de bulunacak.

LİVA İstanbul’da yaşayan çocuklar, evde bilgisayar başında zaman geçirmek yerine doğayı tanımak ve doğayla bütünleşerek kendilerine ayrılan alanlarda arkadaşlıklarını geliştirme olanağına sahip olacak.

Liva İstanbul Tüm Ailelere Hitap Ediyor

LİVA İstanbul projesinin ilk etabında 50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen ve her ihtiyaca hitap eden 332 konut bulunuyor. 146.000 TL ile 784.500 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunulan projede 1+1’den 4+1’e kadar pek çok daire seçeneği sunulurken, tavan yüksekliği 5 metreye kadar uzanan Loft daireler ferahlığı sevenlere, 100 metrekareye kadar kendine özel bahçesi bulunan daire tipleri ise özellikle ailelere hitap ediyor. Liva İstanbul projesinden ev sahibi olmak isteyenlere 72 aya kadar vade imkanı da sunuluyor.

Anadolu Yakasında yer alan LİVA İstanbul yeni merkez semtlerden biri olacak Sultanbeyli’de konumlanıyor. LİVA İstanbul projesi TEM otoyoluna direkt bağlantısı ve sunduğu sosyal imkanlar ile özellikle aileler için ideal bir yaşam alanı sunuyor.


Proje Künyesi
Proje ismi:                               Liva İstanbul  
Firma:                                     Sinpaş Yapı Endüstrisi ve Ticaret A.Ş.     
Konum:                                   Sultanbeyli
İlk etap daire sayısı :               332                
İlk etap daire büyüklüğü:         50-200 metrekare    
İkinci etapta daire büyüklüğü:  116-200 metrekare                
Fiyat aralığı:                             146.000 TL ile 784.500 TL
İlk etap teslim tarihi:                 Eylül 2013


Paylaş:

HABERLER