Mahal Sancaktepe Ada'da 2+1 Daire 147 Bin TL

Denge Yapı tarafından Sancaktepe'de inşa edilen Mahal Sancaktepe Ada projesi 144 daireden meydana geliyor..
Mahal Sancaktepe Ada'da 2+1 Daire 147 Bin TL

Denge Yapı, Mahal Sancaktepe Ada’nın satışına başladı. Oniki katlı 3 bloktan ve toplam 144 daireden oluşan Mahal Sancaktepe Ada’da 2+1 dairelerin fiyatı 147.000 liradan başlıyor. Denge Yapı sadece lansman dönemine özel olarak konut alıcısına 30 Eylül’e kadar yüzde 10 indirim uyguluyor

İnşaat sektörünün öncü kuruluşlarından Denge Yapı, Sancaktepe’deki ikinci projesi Mahal Sancaktepe Ada’yı hayata geçiriyor. İstanbul’un en hızlı prim yapan lokasyonlarından Sancaktepe’de 10 bin 454 metrekare arazi üzerinde inşaa edilen Mahal Sancaktepe Ada oniki katlı 3 bloktan ve toplam 144 daireden oluşuyor. Mahal Sancaktepe Ada’da 2+1 daireler 147.000  liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Ayrıca Denge Yapı sadece lansman dönemine özel olarak konut alıcısına 30 Eylül’e kadar yüzde 10 da indirim uyguluyor.

 Temmuz ayında satışa sunduğu Mahal Sancaktepe projesinin büyük ilgi görmesi üzerine Mahal Sancaktepe Ada’nın da yapımına başladıklarını söyleyen Denge Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Bayram, “Bir ay gibi kısa bir zamanda Mahal Sancaktepe’nin yüzde 25’ini sattık. Her dönem prim yapacak iyi bir lokasyondan ev sahibi olmak isteyenler bizi tercih etti. Mahal Sancaktepe’ye gösterilen ilginin Mahal Sancaktepe Ada’da da devam edeceğini düşünüyoruz” dedi.  
 
Şehrin içinde gürültüden uzakta
 
Mahal Sancaktepe Ada’da da üç tip 2+1 ve bir tip 3+1 olmak üzere toplam dört farklı tipte daire bulunduğunu belirten Bayram, “Projede yer alan 78 metrekare ile 107 metrekare arasında değişen 2+1 daireler 147.000 liradan ve 124 metrekare olan 3+1 dairelerse 230.000 liradan başlayan fiyatlarla satılıyor” diye konuştu.
 
Doğayla dost yaşam alanları inşaa ettiklerini belirten Bayram, “Mahal Sancaktepe Ada’da arazinin yüzde 85’ini açık alanlara ayırdık. Projede 7/24 güvenlik hizmeti, kapalı otopark, açık otoparklar, çocuk oyun alanları, açık yetiskin ve çocuk yüzme havuzları, yürüme ve kosu yolları, süs havuzları, kamelyalar, basketbol, voleybol ve mini futbol ortak spor alanları, meyve bahçeleri, kapalı sosyal tesisimiz de kadın –erkek saunası ve fitness merkezimiz bulunuyor” diye konuştu.
 
Üç farklı ödeme şekli
Satış kampanyası hakkında da bilgi veren Abdullah Bayram, lansman dönemine özel olarak konut alıcısına 30 Eylül’e kadar yüzde 10 indirim uyguladıklarını anlattı. Bunun yanı sıra üç farklı ödeme alternatifi sunduklarını dile getiren Bayram şöyle devam etti:
 
“Bunlardan ilkinde isteyen müşterimiz daire bedelinin yüzde 25’ini peşinat olarak ödeyip kalan yüzde 75 tutarı banka kredisi ile 120 aya kadar ödeyebilecek.
 
İkinci kampanyamız bankaya ödediği aylık taksit miktarlarını düşürmek isteyenlere özel. Bu kampanyamızda daire bedelinin yüzde 25’ini peşinat olarak ödeyen müşterimize sonrasında 6 ayda bir dört adet ara ödeme imkanı sunuyoruz. Konut alıcısının daire bedelinin yüzde 60’ını banka kredisi yoluyla ödeme imkanı var.
 
Üçüncü ve son kampanyamızı ise düşük peşinat ödeyerek daire sahibi olmak isteyenler için hazırladık. Buna göre müşterimiz sadece daire bedelinin yüzde 15’ini peşinat olarak ödeyecek ve 8 ayda bir toplamda iki adet yüzde 5 ödeme yaparak peşinatını taksitlendirmiş olacak. Peşinat dışında kalan tutar yine banka kredisi yoluyla finanse edilecek.”
 
Merkezi lokasyonda
Mahal Sancaktepe Ada’nın merkezi konumuyla dikkat çektiğini belirten Denge Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Bayram, projenin Kurtköy Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika, Finans Merkezi Atasehir’e 14 dakika ve Boğaziçi Köprüsü’ne 21 dakika uzaklıkta yer aldığını açıkladı. Bayram, Mahal Sancaktepe Ada’nın TEM Otoyolu’nun yanı başında ve TEM-Kartal bağlantı yoluna 5 dakika uzaklıkta bulunduğunu anlattı.


Paylaş:

HABERLER