Mahal Sancaktepe Bahçe Katları 188 Bin TL

Denge Yapı’dan doğayı sevenler için bahçe katı daireler
Mahal Sancaktepe Bahçe Katları 188 Bin TL

Şehrin içinde dört mevsim bahçe keyfi yaşamak isteyenler için Denge Yapı Sancaktepe’de yükselen Mahal Sancaktepe ve Mahal Sancaktepe Ada projelerinde bahçe katı daireler tasarladı. Büyük ilgi gören bahçe katı dairelerin fiyatı Mahal Sancaktepe’de 188 bin 150 liradan, Mahal Sancaktepe Ada’da ise 203 bin 600 liradan başlıyor

Denge Yapı,  İstanbul’un merkezinde ama stresinden uzakta bir yaşam hayal edenler için Mahal Sancaktepe ve Mahal Sancaktepe Ada projelerinde bahçe katı dairelere yer verdi. Rengarenk çiçeklerin ve ağaçların içerisinde yer alan bahçeler doğayla baş başa kalmak isteyenler için tasarlandı. Anadolu Yakası’nın yeni çekim merkezi Sancaktepe’de yükselen Mahal Sancaktepe ve Mahal Sancaktepe Ada projelerinde sınırlı sayıda bahçe katı daire bulunuyor. Mahal Sancaktepe’de 77 metrekare ile 95 metrekare arasındaki 2+1 bahçe katı daireler 188 bin 150 liradan başlayan fiyatlarla satılırken, büyüklüğü 126 metrekare 3+1 bahçe katı dairelerin fiyatı 285 bin 500 liradan başlangıç gösteriyor. Yine aynı lokasyonda yer alan Mahal Sancaktepe Ada projesinde ise 79 metrekare ile 107 metrekare arasındaki 2+1 bahçe katı dairelerin fiyatı 203 bin 600 liradan başlıyor. Mahal Sancaktepe Ada’da 123 metrekare 3+1 bahçe katı daireler ise 307 bin 850 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

KDV yüzde 1

Mahal Sancaktepe ve Mahal Sancaktepe Ada’da tüm konutların yüzde 1 KDV avantajıyla satıldığı belirten Denge Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Bayram, “Büyük ilgi gören bahçe katı dairelerimizi İstanbul’un dinamik yapısından kopmadan 365 gün tatil keyfi yaşamak isteyenler için tasarladık” dedi.

Konut alıcısına geniş bir seçenek sunduklarını söyleyen Abdullah Bayram’ın verdiği bilgiye göre, Sancaktepe’de 15 bin 640 metrekare arazi üzerinde yapılan Mahal Sancaktepe projesi her biri dokuz katlı 6 bloktan ve 306 daireden oluşuyor. Mahal Sancaktepe’de tek tip 1+1, üç tip 2+1 ve tek tip 3+1 olmak üzere toplam beş farklı tipte daire yer alıyor. Aynı lokasyonda 10 bin 454 metrekare arazi üzerinde inşa edilen Mahal Sancaktepe Ada ise, oniki katlı 3 bloktan ve toplam 144 daireden oluşuyor. Mahal Sancaktepe Ada projesinde de, üç tip 2+1 ve tek tip 3+1 olmak üzere farklı beğenilere uygun daire seçenekleri bulunuyor.

Mahal Sancaktepe ve Mahal Sancaktepe Ada sosyal donatılarıyla da site sakinlerine dopdolu bir yaşam sunuyor.  Her iki projede de çocuk oyun alanları, açık yetişkin ve çocuk yüzme havuzları, yürüme ve koşu yolları, süs havuzları, kamelyalar, basketbol, voleybol ve mini futbol ortak spor alanları, meyve bahçeleri, kapalı sosyal tesiste bay / bayan sauna ve fitnessclub ile kapalı havuz bulunuyor. Mahal Sancaktepe’de arazinin yüzde 79’u ve Mahal Sancaktepe Ada’da ise yüzde 85’i açık alanlara ayrıldı. Ayrıca site genelinde insan ve araç güvenliği için 7/24 güvenlik hizmeti, kapalı otopark, açık otoparklar da yer alıyor.

EM’e 5 dakika uzaklıkta

Yapımı devam eden metronun faaliyete geçmesiyle birlikte İstanbul’un herhangi bir yerine ulaşımın daha da kolaylaşacağı Sancaktepe bölgesinin kalbinde yer alan Mahal Sancaktepe ve Mahal Sancaktepe Ada, TEM Otoyolu’nun yanı başında ve TEM-Kartal bağlantı yoluna 5 dakika mesafede bulunuyor. Her iki proje de 4.000 yataklı Şehir Hastanesi’ne 2 dakika ve 400 yataklı Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 6 dakika uzaklıkta yer alıyor.


Paylaş:

HABERLER