Mai Residence'ta fiyatlar 157 bin liradan başlıyor

Mai Residence'ta fiyatlar 157 bin liradan başlıyor
Mai Residence Fer Yapı imzasıyla Kartal'da yükseliyor. Turuncu Residence ve Sarı Residence olmak üzere 2 blok olarak yükselen Mai Residence'ta stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 konutlar yer alıyor. Sarı Residence home ofis blok olarak hayata geçirilirken, Turuncu Residence konut bloğu olarak hayata geçiriliyor.
 
Fer Yapı Mai Residence'ta fiyatlar 157 bin TL'den başlıyor. Projede 1+1'ler 65 metrekare, 2+1'ler 273 metrekare, 3+1'ler 117 metrekare olarak tasarlandı. Yüzde 10 indirim uygulanan Mai Residence ödemelerinde yüzde 1 peşinat ve yüzde 0,59 faiz oranıyla 60 aya kadar vadelendirme yapılıyor.
 
Mai Residence teslim tarihi Ekim 2014 olarak belirlendi. Proje içerisinde çok amaçlı spor sahası, kat bahçeleri, VIP lounge, fitness salonu, toplantı salonu, oda servisi,  back-up ve concierge, cafe, mağazalar, sinema odası, masa tenisi, bilardo, yüzme havuzu, depo alanları gibi imkanlar bulunuyor.
 
Metroya yürüme mesafesinde yer alan Mai Residence Kartal'da İDO İskelesi'ne ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na 8 dakika, TEM bağlantı yoluna ve sahil yoluna 3 dakika mesafede yer alıyor.

Paylaş:

HABERLER