Makrom Yapı'dan 40. Yıla %40 İndirim

40. Yılda %40 indirimle 40 daire fırsatı sunan Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Bakırcı, 2012’de sektörde çok daha hızlı ilerleyeceklerini ve yeni nesil işlere imza atacaklarını belirtti.
Makrom Yapı'dan 40. Yıla %40 İndirim

İs-ba Yapı’nın kurucusu İshak Bakırcı, sektördeki 40 yıllık tecrübelerini oğlu Lütfü Bakırcı’ya devrederek, Makrom Yapı adıyla sektöre devam etme kararı aldı. Makrom Yapı, geçtiğimiz Mart ayında MakromCity projesi ile görücüye çıkmış ve sektördeki yeni ismi ile hızlı bir şekilde yola devam etmeye başlamıştır. Türkiye’nin pek çok bölgesinde de yeni projeleri hayata geçirmeyi hedefleyen Makrom Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Bakırcı, Şubat ayında lansmanını yapacağı  “Estanbul” ve Mart ayında lansmanını yapacağı “My Es Garden” gibi yeni projelerinden de kısaca bahsetti. Makrom City projesinde, babasından devraldığı 40 yıllık tecrübe mirası ile 40. Yılda %40 indirimle 40 daire fırsatı sunan Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Bakırcı, 2012’de sektörde çok daha hızlı ilerleyeceklerini ve yeni nesil işlere imza atacaklarını belirtti.

Makrom City satış ofisinde gerçekleşen davete, Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, Can Tanrıyar ve Petek Dinçöz gibi ünlü isimler de katılım gösterdi. Makrom Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Bakırcı, davete katılarak, kısa bir konuşma yapan Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu’na, Babadan Oğula Devir, 40.Yıl kutlamasına katılım plaketini sundu. Davete katılan Petek Dinçöz ise Makrom Yapı’dan satın aldığı evlerden 2 tanesini, davetliler arasından 2 kişiye hediye etti. Renkli görüntülere ev sahipliği yapan Makrom City satış ofisi, en yoğun günlerinden birini yaşadı. Makrom City projesinden ev almak isteyen davetliler 23.01.2012 tarihine özel %40 indirimden yararlandılar.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48