Mall of İstanbul'a İki Ödül Daha

Torunlar GYO tarafından Türkiye’nin en büyük karma (mixed use) kullanım projesi olarak geliştirilen “Mall of İstanbul”, dünyanın en prestijli gayrimenkul yarışmalarından “Avrupa Gayrimenkul Ödülleri 2011”de (European Property Awards) En İyi Karma Kullanım Projesi (Best Mixed Use Development) ve En iyi Alışveriş Merkezi Geliştirme Projesi (Best Retail Development) kategorilerinde büyük ödüle layık görüldü.
Mall of İstanbul'a İki Ödül Daha

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklıklarından Torunlar GYO’nun rezidans, AVM, ofis ve otelden oluşan karma kullanım projesi “Mall of İstanbul”, dünyanın en prestijli gayrimenkul yarışmalarından Avrupa Gayrimenkul Ödülleri 2011’de (European Property Awards) “En İyi Karma Kullanım Projesi” (Best Mixed Use Development) ve “En iyi Alışveriş Merkezi  Geliştirme Projesi” (Best Retail Development) kategorilerinde büyük ödül almaya hak kazandı. Londra Sheraton Park Lane Hotel’de gerçekleştirilen törende ödülleri Torunlar GYO Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Emre Torun aldı.

Ödülle ilgili görüşlerini dile getiren Torunlar GYO Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Emre Torun, “Torunlar GYO gayrimenkul sektöründe ilkleri gerçekleştiren ve sektöre yenilikçi bakış açısı getiren projelere imza atmaktadır. Mall of İstanbul projesi de Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük karma kullanım projesi olarak ulusal ve uluslararası arenada farklılık yaratan ve dikkat çeken bir proje olarak öne çıkmaktadır. Bunun sonucu olarak da bu özel projemizin dünyanın önemli gayrimenkul yarışmalarından “Avrupa Gayrimenkul Ödülleri 2011”de iki farklı kategoride birden büyük ödül almış olmasından dolayı çok büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz. Mall of İstanbul’un ödül başarısı sadece Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri ile sınırlı değil, proje ayrıca Haziran ayı içerisinde dünyanın önde gelen perakende ve eğlence sektörü dergisi Retail&Leisure tarafından düzenlenen The Global RLI Awards 2011’de Geleceğin Projeleri Üstün Başarı ödülünü de (Highly Commended Project) almıştı. Dolayısıyla, bu ödüller ile hem projemizin hem de şirketimizin başarısı taçlanıyor ” dedi.
 
 Avrupa’nın en büyük ve en eğlenceli alışveriş merkezini bünyesinde bulunduracak Mall of İstanbul’da; temalı eğlence parkı, snowpark, 18 salonlu sinema, temalı müze, dünya ve Türkiye’nin yöresel mutfaklarını bir araya getiren Gourmet Center, botanik park gibi farklı birçok özellik bir araya gelmeye hazırlanıyor. Projede ayrıca, restoran ve kafelerin yer alacağı açık caddede iç sirkülasyon için kullanılacak nostaljik ‘hatlı tramvay’ projenin öne çıkan özellikleri arasında dikkat çekiyor. Torunlar GYO tarafından İstanbul’un en önemli kavşak noktalarından biri olarak kabul edilen Mahmutbey’de yapımı süren Mall of İstanbul projesinin 2013 yılının ikinci yarısında tamamlanması hedefleniyor.
 

Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05