Mandalin Evleri Görücüye Çıktı

Bodrum Gümüşlük’ün eşsiz doğasının ahşap, doğal taş ve beyaz ile harmanlanmasından doğan ve modern konut anlayışına yeni bir soluk getiren BODRUMMANDALİN evleri Bodrum tutkunlarının beğenisine sunuldu.
Mandalin Evleri Görücüye Çıktı

Mavinin ve yeşilin tüm sadeliği ile harmanlandığı Gümüşlük Koyunbaba Koyunda konumlanan proje tüm doğallığı ile sahiplerini bekliyor.

Şehrin kargaşasından uzak ve bodrum Milas hava limanına 56 km uzaklıkta bulunan BODRUMMANDALİN evleri, el değmemiş doğası ve manzarasıyla bilinen, Bodrum severlerin uğrak yeri olan Koyunbaba koyunda bulunmakta.

Her evden 180 derece deniz manzarası gören evlerin bina girişlerinde yer alan mandalina bahçesinden evlere doğanın içerisinden geçiş ve yeşil bahçe kullanımı, üst katlarda  ise Flybridge konsepti ile güneşlenme terasları, keyifli bir tatil yaşantısı düşünülerek tasarlandı.

Denizin üstüne düşen yarı olimpik infinity havuz, tenis kortu ve  çok kullanımlı saha: tenis, basketbol , voleybol  ve mini futbol sahası ile spor aktiviteleri  için planlandı .

Bodrum Mandalin Yatırım Ortaklığı tarafından gerçekleştirilen projenin tanıtım ve pazarlama çalışmaları Eyfel Yapı’nın, İstanbul Palladium Ofis Binasında bulunan merkez ofisinden yürütülmekte.

11.445 metrekarelik arsa üzerinde tasarlanmış olan BODRUM MANDALİN toplamda 54 lüks konuttan oluşmakta olup 14 adet A tipi konut (2+1) ve 40 adet B tipi konutların (1+1) tamamı Koyunbaba Körfezi manzarasına hâkim bir yerleşim planı içerisinde yer almakta.

Batıdan denize 39, kuzeyden ise 228 metre mesafede konumlanan ‘’BODRUMMANDALİN’’ in içerisinde bulunan her ev için bir adet otopark bulunmakta.

Ekim 2011’de inşaatı başlayan ve Mayıs 2013 tarihinde teslimi yapılacak olan BODRUMMANDALİN evlerinde 1+1    80m2 ve 2+1    105m2 daire seçenekleri bulunmakta.  1+1 evler için 280.000TL ve 2+1 evler içinse 340.000TL olarak fiyatların belirlendiği projede % 35 peşin kalan tutar şirket finansmanı ile 24 ay sıfır faiz oranıyla lansman satışlarına başlandı.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05