Mavera Başakşehir için ön talep toplanıyor

Başakşehir'in en değerli arazilerinden birinde hayata geçen Mavera Başakşehir, Başakşehir Belediyesi ve Makro İnşaat A.Ş. ortaklığında yükseliyor.
Mavera Başakşehir için ön talep toplanıyor
Bölge 1995 yılından itibaren, İstanbul un en hızlı ve sağlıklı gelişen bölgelerinden biri olma özelliğini taşıyor. Bu gelişme paralelinde 2008 yılında ilçe olan Başakşehir, Sağlık kent, Olimpiyat köyü, Biocity ve 1 milyonluk yeni şehir gibi bir çok vizyonel projeye de ev sahipliği yapıyor.
 
 
270 konutluk proje
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde 17 Mayıs 1995 tarihinde ilk temelini attığı Başakşehir 1. Etap konutları ile 2. Etap konutlarının ortasındaki 25.000 m2 lik alan içerisinde konumlanan Mavera Başakşehir projesi 270 konuttan oluşuyor. Kasım ayında inşaatına başlanan projenin 18 ayda tamamlanması planlanıyor. Konutların büyüklükleri 190 metrekareden başlayıp, 550 metrekareye kadar tasarlanıyor.
 
Ön satışlara başlanıyor
2 adet kapalı havuzun, 2 şer adet SPA, hamam ve fitness salonlarının bulunduğu sosyal tesis de ayrıca site sakinlerine özel, göl cafe-restorant, çok amaçlı salon, site mescidi ve toplantı, taziye kabul ve sohbet salonları bulunmakta. Çocuklar için kreş alanları ile gençler için oyun ve eğlence alanları da proje de unutulmamış. 270 konut ve 70 adet Ticari ünitenin yer aldığı projede 3+1 den 8+2 ye kadar çok farklı daire seçenekleri bulunuyor. Aralık ayında ön satışına başlanacak olan Mavera Başakşehir'de ön satış fiyatları 2.400 TL/m² ile 2.600 TL/m² aralığında belirlenmiş. Projenin web sitesi üzerinden ön talepler toplanıyor.
 
Belediye toplantılarına evden katılacaklar
Projede Türkiye'de bir ilk uygulanacak. Daire sahipleri, özel yazılımlar sayesinde evinden market siparişini verecek, aile hekimi ile görüşecek hatta belediyenin halk toplantılarına katılabilecek. Projede konutlar, dünyanın en iyi markaları ile eksiksiz bir şekilde donatılmış ve her türlü detay düşünülmüş. İznik çinileri ile tasarlanmış Türk hamamı, tüm odalarda yerden ısıtma, merkezi elektrik süpürge sistemi, Akıllı Ev yönetim sistemi ile entegre edilmiş ve su baskını, gaz kaçağı, yangın ve hırsızlık olaylarında daire sahibine anında ihbar bildiriminde bulunan tam güvenlik paketi, tüm pencerelerde otomatik panjur sistemi gibi yüksek standartlara sahip konutlarda, her katta 2 Daire ve 2 Asansör ile de müstakil bir yaşam planlanmış.
 
6 şelalesi olan proje
Projenin peyzajında 6 adet şelale yer alıyor. Her dairenin manzarasına hakim olduğu geniş orta alan, göletler, kumsallar ve palmiyeler adeta bir vahayı andırıyor. Ayrıca projede Açık hava sineması, wi-fi, park, meyve bahçeleri, çocuk eğlence ve macera parkı, gençler sokağı, kaykay pisti, tırmanma duvarı, koşu ve yürüyüş parkurları, bisiklet yolları ve daha birçok aktivite alanı yer alıyor.

Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05