Mavera Başakşehir ön satışa sunuldu

Mavera Başakşehir ön satışa sunuldu
Makro İnşaat ve Başakşehir Belediyesi'nin ortaklığında inşaa edilen Mavera Başakşehir, konut sahiplerine bir evin çok ötesinde ultra bir yaşam sunuyor.
 
Başakşehir'de 1. Etap ve 2. Etap'ın ortasında bulunan Başakşehir Belediyesi'ne ait çok değerli ve merkezi bir arsa üzerinde inşa edilen Mavera Başakşehir'de hayat 18 ay sonra başlıyor. Proje, 274 lüks konut ve cadde konseptli 70 adet ticari üniteden oluşuyor.  3+1, 4+1, 5+1 ve 8+2 daire seçeneklerinin yer aldığı Mavera Başakşehir, her yönüyle Başakşehirliler'in nitelikli ve fonksiyonel konut beklentileri dikkate alınarak geliştirildi.  
 
Bu beklentiler doğrultusunda proje, dünyaca ünlü markalarla ve tüm ihtiyaçlar düşünülerek eksiksiz bir donanımla planlandı.  Bu anlamda, doğal İtalyan mermer ve İznik çinileri ile harmanlanmış kubbeli daire içi banyo+ Türk hamamı,  tüm odalarda yerden ısıtma konforu, yüksek vakum gücüne sahip merkezi elektrik süpürge sistemi, tüm pencerelerde elektrikli otomatik panjur, su baskını, hırsızlık, gaz ve duman sensörleri ile anında cep telefonuna olay ihbar özelliği bulunan yüzde 100 daire içi güvenlik paketi konut sahiplerine sunuldu.
 
Ankastre de Miele tercih edildi
 
Mavera Başakşehir'den ev alanlara doğal ahşap Amerikan ceviz kaplı mobilya kapıların yanı sıra vestiyer ve yüklük dolapları da veriliyor. Living Kitchen İtalyan Mutfak Tasarımı ile dünyanın en iyi beyaz eşya markalarından biri olarak kabul edilen ‘Miele' marka ankastre seti (ocak-davlumbaz-fırın-mikrodalga fırın-bulaşık makinesi) de daire sakinlerine sunuluyor. Kısaca akrilik tezgah, giyinme odaları, çamaşır ve ütü odaları ile Mavera Başakşehir, bilinen konut projelerinin ötesinde bir donanıma sahip. Mavera Başakşehir'de ayrıcalıklar evlerde kullanılan malzeme ile sınırlı değil. Her katta iki daire ve iki asansör ile müstakil bir yaşamın sunulduğu projede her daireye standart olarak, OGS giriş sistemli iki adet özel kapalı otopark, daire onaylı site girişi ve sorunsuz site güvenliği sunuluyor.
 
Taziye odası var
 
Mavera Başakşehir tesisleriyle de fark yaratıyor. Projede yılın 365 günü kullanılabilecek iki adet yetişkin, iki adet de çocuk havuzu bulunuyor. Yine ikişer adet SPA, fitness salonları, saunalar ile açık hava sineması, cafe restaurant, çok amaçlı salon, kadın-erkek mescidleri, site sakinlerinin kullanıma özel, taziye ve kabullerini yapabilecekleri salonlarla birlikte birçok aktivite alanına yer verildi. Çocuklar için kreş, gençler için spor ve oyun salonlarının da bulunduğu Mavera Başakşehir, peyzajıyla da iddialı.  Altı adet şelale, göletler, wi-fi park, meyve bahçeleri, yetişkin tematik ağaç ve bitkilerle zenginleştirilmiş özel tasarım peyzaj alanı, daire sahiplerine mavi ve yeşilin gerçek bir seremonisi olarak sunuluyor. Projenin gece tasarımı da uzman tasarım ekibi tarafından çok özel hazırlandı. Şelaleler ve göletlerde özel ışık efektlerinin yanı sıra peyzaj alanlarında ve diğer alanlarda yapılacak özel aydınlatma efektleri ile proje adeta tematik bir parkın ötesinde tasarlandı. Projedeki tüm dairelerin salon ve mutfak cephesinden ve geniş balkonlarından site içerisindeki bu özel tasarım peyzaj alanını görmek mümkün olacak.
 
Living-Lab sistemi uygulanacak
 
Standart bir akıllı evin ötesinde teknolojik bir altyapıya sahip olan Mavera Başakşehir'de, Türkiye de ilk defa Living-Lab ICT (Bilgi işlemleri Teknolojisi) sistemi uygulanacak. Başakşehir Belediyesi tarafından altyapı çalışmalarına devam edilen Living-Lab ICT sistemi sayesinde, daire sakinleri daire teslimatında kendilerine verilecek özel yazılıma sahip Android tabletler sayesinde, evlerinden Aile Hekimi ile görüşebilecek, marketten sipariş verebilecek, çocuklarının hasta olması ve okula gidememesi durumunda derslerini evden takip edebilecek.
 
Merkezi lokasyonda
 
Mavera Başakşehir, Başakşehir'in 1995 yılında ilk temellerinin atıldığı Kiptaş 1. Etap ile 2. Etap'ın tam ortasında yer alıyor. Avrupa'nın en büyük sağlık kampüsünün hemen karşısında bulunan proje, Başakşehir'in yeni merkezi haline gelecek ve kamu binalarını da bünyesinde toplayacak olan Türkiye'nin en büyük Kent Meydanı'na yaklaşık 1.5 km uzaklıkta bulunuyor.
 
Başakşehir Belediyesi'nin gelir paylaşımına ortak olduğu proje Aralık ayında ön satışa sunuluyor.  Mavera Başakşehir'de ön satışta metrekare fiyatı 2.400 lira ile 2.600 lira arasında belirlendi. Mavera Başakşehir projesinin, ön talep formuna www.maverabasaksehir.com web adresinden ulaşmak mümkün.     

Paylaş:

HABERLER