Mavişehir Modern 4 tanıtım fiyatlarıyla 20 Eylül'de satışta!

Gergül İnşaat'ın yeni projesi Mavişehir Modern 4 tanıtım fiyatlarıyla 20 Eylül'de satışta!
Mavişehir Modern 4 tanıtım fiyatlarıyla 20 Eylül'de satışta!
20 Eylül' de özel tanıtım fiyatlarıyla satışa çıkacak olan Mavişehir Modern4' te avantajlı tanıtım fiyatları kısa bir süre için geçerli olacak. Gergül İnşaat daha önceki projelerinde olduğu gibi Mavişehir Modern4' te de kazandırmaya devam ediyor.
 
Kısa sürede tamamladığı başarılı projeler ile tanınan, İzmir gayrimenkul sektörünün öncü firmalarından olan Gergül İnşaat, İzmir'in gözde bölgesi Mavişehir'de yepyeni bir projenin daha yapımına başladı.
 
Gayrimenkul projeleri ile farklı ihtiyaçlara uygun çözümler sunarak müşterilerinin yanında yer alan Gergül İnşaat, İzmir Mavişehir'de son dört yılda başarı ile tamamlayarak teslimlerini gerçekleştirdiği Mavişehir Modern, Mavişehir Modern2 ve Mavişehir Modern3 projelerinden sonra, konutta kalite ve güvenin markası haline gelen Mavişehir Modern konutlarına bir yenisini ekliyor.
 
Güvenlik kontrollü kapalı site yapısı içinde, 13 bin 64 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirilen Mavişehir Modern4, İzmir Mavişehir' de merkezi lokasyonu ile dikkat çekiyor. Mavişehir Modern4, Çevreyoluna, Mavişehir Metro İstasyonu' na yakın, okullara, aktivite ve alışveriş merkezlerine ve rekreasyon alanlarına yürüyüş mesafesinde bulunuyor.
 
1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle, 20 Eylül' de tanıtım fiyatları ile satışa çıkacak olan Mavişehir Modern4' te konut alıcıları, tanıtım fiyatlarından yararlanmanın yanı sıra, daire seçme şansına da sahip olacaklar.

Paylaş:

HABERLER