Mavişehir Modern Konutları'nda Çağdaş Yaşam

Mavişehir Modern konutları, her detayında konfor duygusu veren, işlevsel ve çağdaş yaşam alanlarına dönüştürüyor.
Mavişehir Modern Konutları'nda Çağdaş Yaşam

Konutta kalite ve güvenin markasını inşaa eden Gergül İnşaat, 23 yıllık birikimini, Mavişehir Modern konutları ile, her detayında konfor duygusu veren, işlevsel ve çağdaş yaşam alanlarına dönüştürüyor.
             
İzmir' in gözde bölgesi Mavişehir'de, “Sözde değil özde” anahtar teslim anlayışı ile 440 dairenin teslimini gerçekleştiren Gergül İnşaat, 2013 yılının sonunda da 306 konuttan oluşan Mavişehir Modern3 projesini teslim etmeye hazırlanıyor.
              
Aralık 2011' de teslimini gerçekleştirdiği Mavişehir Modern projesinden sonra, Mavişehir Modern2 projesini de 30 Ekim 2012 tarihinde erken teslim eden Gergül İnşaat,  MG Mustafa Gültekin işbirliği ile hayata geçirdiği  Mavişehir Modern3 projesinde de inşaatın büyük bir bölümünü tamamlamış bulunuyor.
              
24bin 327 m2 arsa alanı üzerinde Dayı Mimarlık tarafından tasarlanan Mavişehir Modern3 zemin + 9 kat olmak üzere, 13 blok toplam 306 daireden oluşuyor. Mavişehir Modern3' de günümüz insanının konfor ve ihtiyaçları dikkate alınarak projelendirilmiş, 101,87 m2 ile 199,30 m2 aralığındki 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler, farklı yaşam biçimleri için seçenekler oluşturuyor.  Güvenlik kontrollü kapalı site yapısı içinde, şehrin konforunun doğa ile içiçe yaşanabildiği, modern, sağlıklı, konforlu ve kaliteli bir yaşam alanı oluşturan Mavişehir Modern3, İzmir Mavişehir' de Çevreyolu' na yakın, Metro İstasyonu, aktivite ve alışveriş merkezlerine yürüyüş mesafesinde konumlanıyor. Az katlı butik site yapısı içinde, arazisinin %80' i yeşil, açık ve sosyal alanlar olarak tasarlanan Mavişehir Modern3' de  8 bin 800 metrekare kapalı otopark alanı ve açık otopark alanları, süs havuzları, yüzme havuzu, çocuk havuzu, güneşlenme terasları, tenis kortu, spor alanları, yürüyüş ve koşu parkurları ve çocuk oyun alanları bulunuyor.
               
SADECE ANAHTAR DEĞİL, TAM ANLAMIYLA YAŞAMAYA HAZIR DAİRELER TESLİM EDİYOR.
             
“ Sözde değil özde” anahtar teslim anlayışı ile markalı konut projeleri arasında farklılaşan Gergül İnşaat, Mavişehir Modern projelerinde  daire teslim anlayışı ile de farkını ortaya koyuyor.Sadece anahtar değil, tam anlamıyla; kat mülkiyetine geçiş işlemleri tamamlanarak tapuları kat mülkiyetine dönüştürülmüş, yapı kullanma izin belgesi ( oturma raporu ) hazır, DASK ( Doğal Afet Sigortası ) yapılmış, Gediz A.Ş. Elektrik abonmanlığı, İzsu şebeke suyu abonmanlığı ve Doğalgaz abonmanlığı alınmış, Site Yönetimi oluşturulup işletilmeye başlanmış ve yaşamaya hazır durumda konut teslimlerini gerçekleştiriyor.
              
Temel sistemi ve zemin iyileştirmesi projesi Dokuz Eylül Üniversitesi Deprem Araştırma ve Uygulama Merkezine hazırlatılan Mavişehir Modern3 projesinde konut sakinlerine güvenlik, site yapısının konforu ile sunuluyor.

Bulunduğu merkezi konumu ve arsa alanının büyüklüğü nedeniyle Mavişehir' in en gözde prolelerinden biri olan Mavişehir Modern3, şehir hayatından vazgeçemeyip, şehrin gürültüsünden uzak doğa ile içiçe olmak isteyenler için cazip bir seçenek oluşturuyor.


Paylaş:

HABERLER