Maximoon Çarşı'da indirimli fiyat için yarın son gün!

Yalçıntepe Group tarafından Bahçeşehir'de hayata geçirilen Maximoon projesindeki Maximoon Çarşı'da metrekare fiyatlarının 3bin liradan başladığı ön talep toplama süreci 20 Temmuz'da sona eriyor..
Maximoon Çarşı'da indirimli fiyat için yarın son gün!

Yalçıntepe Group’un, Bahçeşehir’in nitelikli konut projeleri arasında öne çıkan Maximoon projesinin bünyesindeki Maximoon Çarşı’da başlattığı ön talep toplama süreci 20 Temmuz’da son buluyor. 86 ticari birimin yer aldığı Maximoon Çarşı’da ön talep süresine özel olarak metrekare fiyatı 3 bin TL’den başlıyor. İşyerlerinin büyüklükleri 50 ve 1.750 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Yoğun ilgi gören Bahçeşehir’in merkezindeki Maximoon’dan ön talep toplama sürecine özel olarak avantajlı fiyatlarla işyeri sahibi olabilmek için acele etmek gerekiyor.

Maximoon, Atatürk Havalimanı’na 17 dakika, TEM Otoyolu’nun yeni gişelerine 400 metre, E5 Karayolu’na 5 dakika uzaklıkta konumlanıyor. Yalçıntepe Group Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yalçıntepe, Maximoon Çarşı’da yer alan işyerlerinin yeri, konumu ve konsepti ile oldukça ilgi göreceğini ve yüksek prim sağlayacağını söylüyor. Günden güne değerlenen proje için ön talep toplama sürecini avantajlı fiyatlarla başlattıklarını belirten Yalçıntepe, Maximoon Çarşı’da yer alacak ticari birimleri konumlandırırken site sakinlerinin her türlü ihtiyacına yanıt verecek çeşitliliği sağlayacaklarının da altını önemle çiziyor.
 
1+1’den 3+1’e kadar farklı daire seçeneklerine sahip olan Maximoon, 1.560 daireden oluşan 8 konut bloğu ve 321 dairenin yer aldığı bir rezidans bloğundan oluşuyor. Süs havuzu ve köprülerle renklendirilmiş peyzaj alanlarının yer aldığı Maximoon’un sosyal tesisleri içinde; basketbol sahası, tenis kortu, açık ve kapalı yüzme havuzu, koşu ve yürüyüş yolu, bisiklet parkuru, fitness center, vitamin bar, Türk hamamı, sauna, buhar odası, SPA merkezi, cafe ve restaurant yer alıyor.
 
Kendine özel kapalı havuzu, hamam, sauna, fitness center, yoga ve plates için iki adet stüdyo alanı bulunan Maximoon Residence’ta ve konut bloklarında şu an 89 bin TL’den başlayan fiyatlar ve kişiye özel ödeme fırsatı sunan kampanya uygulanıyor.


Paylaş:

HABERLER