Maximoon İçin Kampanya Süresi Uzatıldı!

Yalçıntepe yoğun ilgi karşısında “5 altın seçenekli” kampanyasının tarihini uzattı
Maximoon İçin Kampanya Süresi Uzatıldı!

Yalçıntepe Group,  aylık 745 TL.’den başlayan taksitlerle ev sahibi yapan "5 altın seçenekli" kampanyasının tarihini, gördüğü yoğun ilgi karşısında 15 Kasım 2011’e kadar uzattı.

Üstlendiği prestijli konut projeleriyle adından söz ettiren Yalçıntepe Group, Bahçeşehir'de yapımına devam ettiği MAXIMOON yaşam merkezi projesinden, aylık sadece 745 TL. taksitlerle konut sahibi olmak isteyenler için hazırladığı "5 ALTIN SEÇENEKLİ" kampanyasının tarihini yoğun ilgi karşısında 15 Kasım 2011 tarihine kadar uzatma kararı aldı.

Minimum fiyatlarla, Maximoon’dan daire sahibi olmak isteyenler için hazırlanan "5 ALTIN SEÇENEKLİ" kampanya kapsamında peşinatsız ev sahibi olma, 745 TL.’den başlayan taksit imkanı, peşin ödemede yüzde 12 indirim, yüzde sıfır faizle 60 aya kadar sıfır vade, ödeme planını birlikte oluşturma ve "peşinat sizden taksitleriniz kiracınızdan" imkanlarıyla benzersiz ödeme kolaylıkları sunuluyor.

Yalçıntepe’den çifte bayram

Ev sahibi olmak isteyenlerin yoğun ilgi gösterdiği "5 ALTIN SEÇENEKLİ" kampanyada, peşin ödeme yapanlar yüzde 12 oranında indirimden yararlanıyor. 745 TL.’den başlayan taksit imkanı, 60 aya kadar yüzde sıfır faiz kolaylığı ve hiç peşinatsız ev sahibi olma imkanı ise kampanyanın diğer iki ayağını oluşturuyor. Ödeme planını Yalçıntepe Group ile birlikte kararlaştırmak ve "peşinatınız sizden, taksitleriniz kiracınızdan" imkanları da kampanyanın diğer kolaylıkları arasında yer alıyor. Üstelik Yalçıntepe MAXIMOON satış ofisi bayramın ikinci gününden itibaren ev sahibi olmak isteyen herkesi ağırlamaya hazırlanıyor.

Kampanyadan faydalanmak için isteyen herkes Yalçıntepe Maximoon satış ofisine uğrayarak detaylı bilgi alabiliyor.


Paylaş:

HABERLER