Maximoon'da Konutlar 89 Bin Liradan başlayan fiyatlarla

Yalçıntepe Group'un Bahçeşehir'de hayata geçirdiği Maximoon projesi kişiye özel ödeme planı ile 89 bin liradan başlayan fiyatlarla konut sahibi olma fırsatı sunuyor..
Maximoon'da Konutlar 89 Bin Liradan başlayan fiyatlarla

İstanbul Bahçeşehir bölgesinde uygun fiyat politikasıyla ve nitelikli konut projesiyle adından söz ettiren Yalçıntepe Group, Maximoon projesi için bahara özel cazip fiyatlarla kişiye özel ödeme planı imkânı sunuyor. 89 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Maximoon projesinden ev sahibi olmak isteyenler ne kadar peşinat vereceklerini, nasıl taksitlendirme yapacaklarını kendileri belirliyor. Merkezi konumundan, eksiksiz sosyal tesislerine kadar her türlü konforu sunan ve Bahçeşehir’in nitelikli konut projeleri arasında öne çıkan Maximoon, toplam 1.560 konut ve bir rezidans bloğundan oluşuyor. 1+1’den 3+1’e kadar daire seçeneklerinin yer aldığı projede, site sakinlerinin aradıkları her şeyi bulabilecekleri toplam 86 ticari birimden oluşan bir de açık alışveriş merkezi bulunuyor.
 
Yalçıntepe Group Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yalçıntepe, daire sahibi olmayı düşünen fakat fiyatların yüksek olmasından dolayı hayalini gerçekleştiremeyenlere sesleniyor. Yalçıntepe, “Günden güne değerlenen ve alırken kazandıran Maximoon’dan ev sahibi olmayı düşünenler için tüm imkânlarımızı kullanıyoruz. Amacımız sadece daire satmak değil, ev sahibi olmak isteyenleri hayallerine kavuşturmak” diyor.
 
Eksiksiz sosyal donatıları ile fark yaratıyor
 
Süs havuzu ve köprülerle renklendirilmiş peyzaj alanlarının yer aldığı Maximoon’un sosyal tesisleri içinde; basketbol sahası, tenis kortu, açık ve kapalı yüzme havuzu, koşu ve yürüyüş yolu, bisiklet parkuru, fitness center, vitamin bar, Türk hamamı, sauna, buhar odası, SPA merkezi, cafe ve restaurant yer alıyor. Projede hizmet veren, bay-bayan kuaförü, terzi, kuru temizleme, vale, lostra hizmetleri, çiçekçi, eczane, banka ve pet shop ise site sakinlerinin her türlü ihtiyacına yanıt veriyor.
 
Maximoon’un en önemli özelliklerinden bir tanesi de D1, D2 ve C bloklarında bulunan kat bahçeleri… Site sakinleri kat bahçeleri sayesinde kendilerine ait yeşil bir dünya kurma fırsatına sahip oluyor.
 
Maximoon, maksimum güvenlik sunuyor
 
Maximoon projesinde, dairelerde kullanılan termostatik vanalar sayesinde enerji giderlerinde maksimum tasarruf sağlanıyor. 24 saat kamera kontrollü güvenlik sistemi, jeneratör, yangın ve doğalgaz alarm sistemi, yangın duman dedektörü, yangın asansörü, deprem uyarı sistemi, kartlı giriş ve araç tanıma sistemi gibi teknolojik özellikler ise konut sahiplerine güvenli bir yaşamın garantisini veriyor. İleri inşaat teknolojisi kullanılan Maximoon’da, uydu ve internet hizmeti tüm dairelere uygulanıyor. Daireler arasında herhangi bir ücret ödemeden telefon görüşmesi yapılmasını sağlayan intercom sistemi tüm konutlarda yer alıyor. Sitede ayrıca açık ve kapalı otopark da bulunuyor.


Paylaş:

HABERLER