Maximoon'da lükse minimum fiyat!

Yalçıntepe Group, modern bir hayata adım atmak isteyen ailelere maksimum kolaylıklar sağlıyor.
Maximoon'da lükse minimum fiyat!

Kalitesi ve mimari şıklığıyla Avrupa standartlarında inşa edilen MAXIMOON'dan ev sahibi olmak isteyenlere her türlü ödeme kolaylığı yapılıyor. Kişilerin alım güçlerine bağlı olarak peşinat ve vade imkanları da sunan Yalçıntepe Group, modern bir hayata adım atmak isteyen ailelere maksimum kolaylıklar sağlıyor.

2008 yılından itibaren üstlendiği prestijli konut projeleriyle adından söz ettiren Yalçıntepe Group'un İstanbul'un yükselen değeri Esenyurt'ta inşa ettiği MAXIMOON yaşam merkezinden konut sahibi olmak isteyenlere her türlü ödeme kolaylığı sağlanıyor. Sunduğu çağdaş imkanlarla kıyaslandığında makul fiyatlarla satışa sunulan MAXIMOON yaşam ve iş merkezi, kişilerin alım güçlerine orantılı belirlenen peşinat ve vade imkanlarıyla da öne çıkıyor.

Rekor satışlara imza atan ve birkaç hafta içinde 200'e yakın MAXIMOON konutu satmayı başaran Yalçıntepe Group'un Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yalçıntepe, MAXIMOON'u diğer projelerden ayıran en temel özelliğin benzersiz bir mimari ile inşa edilen modern bir yaşam alanının en uygun fiyattan satışa sunulması olduğunu belirtiyor. Müşterilere her türlü ödeme esnekliği de sağladıklarının altını çizen Yalçıntepe, MAXIMOON'dan ev sahibi olanların en iyi yaşam şartlarını ve en iyi kazancı elde edeceklerini vurguluyor. Yurtdışında MAXIMOON gibi bir projenin kendini finanse etmesinin 30 yıl olduğunu söyleyen Yalçıntepe, bunun İstanbul'da ortalama 17.8 yıl, MAXIMOON'da ise sadece 8 yılda tamamlandığını belirtiyor.        

Esenyurt'un çıtasını yükselten proje

Yaklaşık yüzde 70'i yeşil alana ayrılan ve 33 bin m2'lik bir alanda yükselen MAXIMOON, biri Residence olmak üzere 9 bloktan oluşuyor. Toplam 1400 dairenin yanı sıra 74 mağazayı içeren arasta tipi bir çarşıya da sahip olan MAXIMOON'da daire tipleri stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 iken, Residence'da 50 m2'den başlayıp 500 m2'ye kadar çıkabilecek flexible daireler yer alıyor. Her türlü sosyal imkanı içeren MAXIMOON'da daire fiyatları ise şu şekilde:


1+1 daireler 89.500 TL den başlıyor

2+1 daireler 159 bin 520 TL - den başlıyor

3+1 daireler 291 bin TL den başlıyor

İnşaat alanı: 172.000 m2

 Ancak Yalçıntepe Group yetkilileri, ödemelerde müşterilerine her türlü esnekliği sunduklarını vurguluyorlar.
   
İstanbul'un orta yeri MAXIMOON

İstanbul'un en önemli iş lokasyonlarına yalnızca 20 dakika mesafede yer alan MAXIMOON, TEM Otoyolu'na 400 metre, E-5'e beş dakika, Atatürk Havalimanı'na 15 dakika, yeni inşa edilecek Silivri Havalimanı'na 30 dakika, İstanbul'un dünyaya açılan kapısı Ambarlı'ya ise yedi kilometre mesafede bulunuyor.

Yeşil bir dünya

Yüzde yetmişi yeşil alandan oluşan MAXIMOON, bölgenin ekolojik özelliklerine ve doğal yaşamına zarar vermeyen çevre ile dost bir proje olarak öne çıkıyor. İstanbul'un en yüksek lokasyonlarından birinde olması nedeniyle sürekli rüzgar alan temiz bir havaya ve şehrin gürültüsü ve karmaşasından uzakta olmanın avantajına sahip olan MAXIMOON, İstanbul'un akciğerlerinden Istranca Ormanları'na 23 kilometre mesafede olmasıyla sakinlerine yeşil ve huzurlu bir yaşam vaat ediyor. MAXIMOON, ayrıca İstanbul'un en önemli devlet ve özel üniversiteleri ile kolejlerinin bulunduğu bir konumda yer alıyor.

Ayrıcalıklı bir yaşam

Modern yaşam merkezleri inşasında deneyimli bir ekibin yönetiminde projelendirilen ve yürütülen MAXIMOON, yeşil alanları, kat bahçeleri ve 40'ı aşkın mağazası olan geniş bir çarşıya sahip bulunuyor. Jogging alanları, modern yüzme havuzları, spor tesisleri, açık ve kapalı otoparkları, ileri teknolojik hassas güvenlik sistemleri ile MAXIMOON, çağdaş şehirleşmenin ve konforlu yaşamın en güzel örneklerinden biri olmaya hazırlanıyor.

Yatırım için de kazançlı bir proje olan MAXIMOON, yabancı yatırımcıların Beyoğlu ve Levent-Maslak hattından sonra en çok yatırım yaptıkları bir lokasyonda yer alıyor, hızla gelişen bir bölgede bulunmasının avantajıyla yatırım yapmak isteyenlere çok cazip fırsatlar sunuyor.


Paylaş:

HABERLER