Maximoon'da yüzde 5 Ramazan indirimi

Yalçıntepe Group tarafından Bahçeşehir'de hayata geçirilen Maximoon projesinde Ramazan ayına özel yüzde 5 indirim fırsatı..
Maximoon'da yüzde 5 Ramazan indirimi

Bahçeşehir’in iddialı konut projeleri arasında yer alan Maximoon Evleri’ni hayata geçiren Yalçıntepe Group, projede 11 ayın sultanı Ramazan ayına ve bayrama özel olarak yüzde 5 indirim uyguluyor. Maximoon’da konut ve residence’larda 89 bin TL’den başlayan, işyerlerinde ise metrekaresi 3 bin TL’den başlayan fiyatlar üzerinden yüzde 5 indirim olacak. Ayrıca Maximoon’dan ev sahibi olmak isteyenler kişiye özel ödeme planı ile ne kadar peşinat vereceklerini, nasıl taksitlendirme yapacaklarını da kendileri belirliyor.

Atatürk Havalimanı’na 17 dakika, TEM Otoyolu’nun yeni gişelerine 400 metre, E5 Karayolu’na 5 dakika uzaklıkta konumlanan Maximoon’da 1+1’den 3+1’e kadar farklı seçeneklerde toplam 1.560 konut yer alıyor. Projede ayrıca 321 dairenin yer aldığı Maximoon Residence ve toplam 86 ticari birimden oluşan Maximoon Çarşı adlı açık alışveriş merkezi bulunuyor. Maximoon Çarşı’da işyeri büyüklükleri 50 ve 1.750 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.
 
Yalçıntepe Group Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yalçıntepe, “Bahçeşehir’in merkezinde konumlanan ve niteliklerine kıyasla çok uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla satışa sunduğumuz projemizde başlattığımız yüzde 5 indirim ve kişiye özel ödeme planı kampanyamız Ramazan Bayramı sonuna kadar geçerli olacak.” diyor.
 
Renkli bir dünya sunuyor…
 
Süs havuzu ve köprülerle renklendirilmiş peyzaj alanlarının yer aldığı Maximoon’un sosyal tesisleri içinde; basketbol sahası, tenis kortu, açık ve kapalı yüzme havuzu, koşu ve yürüyüş yolu, bisiklet parkuru, fitness center, vitamin bar, Türk hamamı, sauna, buhar odası ve SPA salonları yer alıyor. Proje; cafe, restaurant, bay-bayan kuaförü, terzi, kuru temizleme, vale ve lostra hizmetleri, çiçekçi, eczane, pet shop, banka bulunuyor. Maximoon’un en önemli özelliklerinden bir tanesi de D1, D2 ve C bloklarında bulunan kat bahçeleri… Site sakinleri kat bahçeleri sayesinde kendilerine ait yeşil bir dünya kurma fırsatına sahip oluyor.


Paylaş:

HABERLER