Maximoon'dan Daire Alanlara Büyük Sürpriz

Gayrimenkulün lider ismi Yalçıntepe'den Arçelik ve Bosch ile görülmemiş işbirliği...
Maximoon'dan Daire Alanlara Büyük Sürpriz

Yalçıntepe Group’un beyaz eşyanın devleriyle yaptığı anlaşma sonucu MAXIMOON’dan daire satın alanlar, Arçelik ve Bosch markalı tüm beyaz eşya ve ankastre setlerini en uygun fiyatlarla satın alıyorlar.

Üstlendiği prestijli konut projeleriyle adından söz ettiren Yalçıntepe Group, Bosch ve Arçelik ile yaptığı işbirliği ile yüzleri güldürüyor. Yalçıntepe’nin yaptığı kampanya kapsamında MAXIMOON projesinden daire satın alan ev sahipleri, Arçelik ve Bosch markalı beyaz eşya ve ankastre setlerine sadece MAXIMOON sahiplerine özel indirimlerle sahip oluyor.

MAXIMOON kazanma devri başladı

Minimum fiyatlarla, daire sahibi yapan Yalçıntepe Group, MAXIMOON’dan daire satın alanlara özel ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını aralıyor. Yalçıntepe’nin beyaz eşyanın lider markalarından Bosch ve Arçelik ile yaptığı işbirliği sonucu, MAXIMOON daire sahipleri tüm beyaz eşya ve ankastre ürünlerini kendilerine özel uygulanacak fiyatlarla satın alabiliyor. Üstelik kampanya MAXIMOON proje teslim tarihine kadar geçerli oluyor.

Yalçıntepe’den çifte bayram

Ev sahibi olmak isteyenlerin yoğun ilgi gösterdiği "5 ALTIN SEÇENEKLİ" kampanyada ise, peşin ödeme yapanlar yüzde 12 oranında indirimden yararlanıyor. 745 TL.’den başlayan taksit imkanı, 60 aya kadar yüzde sıfır faiz kolaylığı ve hiç peşinatsız ev sahibi olma imkanı ise kampanyanın diğer iki ayağını oluşturuyor. Ödeme planını Yalçıntepe Group ile birlikte kararlaştırmak ve "peşinatınız sizden, taksitleriniz kiracınızdan" imkanları da kampanyanın diğer kolaylıkları arasında yer alıyor. Üstelik Yalçıntepe MAXIMOON satış ofisi bayramın ikinci gününden itibaren ev sahibi olmak isteyen herkesi ağırlamaya hazırlanıyor.
 

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05