Metropolitan Kule’de örnek otel daireleri hazır!

Dünyaca ünlü yapılara imza atan Falah Al-Salman’ın mimari çalışmalarını üstlendiği Metropolitan Kule’de örnek otel daireleri hazır. Yatırım ve konsept danışmanlığı Londra merkezli API Investments tarafından yürütülen Metropolitan Kule 5 yıldızlı lüks bir otel gibi işletilecek 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde birbirinden farklı özelliklere sahip otel dairelerinden oluşuyor.
Metropolitan Kule’de örnek otel daireleri hazır!

Yurt dışında uygulamalarına sıkça rastladığımız ve son yıllarda Türkiye’de de rağbet görmeye başlayan Hotel Apartments konseptinde yükselen Metropolitan Istanbul Kule, İstanbul Avrupa yakasının otel sorununa çözüm olarak düşünülürken, iyi bir yatırım aracı olarak karşımıza çıkıyor. 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde hazırlanan örnek daireler ise “otel dairesi” konseptini gözler önüne seriyor. Kulenin çatı kısmı helikopter pisti olarak konumlandırılırken diğer ayrıcalıkları içerisinde; fitness, toplantı salonları, çocuk oyun alanları, açık ve kapalı yüzme havuzları, otopark alanı, güvenlik hizmeti ve spor sahaları bulunuyor.

Metropolitan Istanbul Kule yatırım danışmanlığını yürüten API Group sirketinin Yönetim Kurulu Başkanı Alper Apaydın “İngiltere ve Dubai pazarında çok tecrübeli olduğumuz Hotel Apartments konseptini İstanbul’da Metropolitan İstanbul Kule’de hayata geçirdik. 5 yıldızlı bir otel gibi işletilecek olan Metropolitan Istanbul Kule’de aslında konut yatırımı maliyetine “bir otel dairesi” satın alıyorsunuz. Yatırımınız aylık kira gelirinin çok üstünde, günlük kiralama olarak size geri dönüyor. Bu uygulama yerli ve yabancı yatırımcıların çok ilgisini çekiyor.” dedi.

Şafak İnşaat, Wish İstanbul projesi kapsamında hayata geçirilen Metropolitan Istanbul Kule’de metrekare birim fiyatları 1,400 USD’den başlıyor. Mayıs 2016 tarihinde teslim edilmesi planlanan projeden satın alma peşin, banka kredisi ya da taksitlendirme ile yapılabiliyor. Projenin taksitli ödeme planı kapsamında yüzde 20 peşinat sonrasında 36 ay için faizsiz taksitlendirme uygulanıyor. 


Paylaş:

HABERLER