Modern Collection için satışlar başladı

Kişiye Özel Tasarımı ve Çeşitliliği Bir Arada Sunan Proje: Dumankaya Modern Collection
Modern Collection için satışlar başladı

2010 yılında lanse edilen ve 3 yılda yatırımcısına %85 varan oranlarda kazandıran Modern projesinin Kasım ayında gerçekleştirilen daire teslimlerinden sonra, Modern Vadi projesinin 2. etabı olan ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden onaylı Modern Collection Esenyurt-Bahçeşehir bölgesinde hızla yükseliyor. Dekorasyona hazır shell teslim olarak verilecek ve böylece sektörde bir ilke imza atacak olan Dumankaya Modern Collection için satışlar başladı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya: “Sektördeki 50 yıllık deneyimimizi yanımıza alarak, Esenyurt Belediyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden ruhsat onaylı Dumankaya Modern Collection projemizi Esenyurt-Bahçeşehir bölgesinde müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Bölgede ruhsatla ilgili sıkıntıların yaşandığı bu dönemde inşaatına hızla devam ettiğimiz ve dekorasyona hazır shell teslim olarak müşterilerimize sunacağımız projede, Dumankaya Modern Collection ürünleriyle kişiye özel ev tasarımı ve dekorasyonu yapılabilecek. “kente kimlik katan yaşam alanları oluşturma” misyonumuzdan yola çıkarak her evin farklı ve müşteriye özel olduğu projemizi hayata geçirmekten çok mutluyuz.” dedi.

Kişiye Özel Tasarımı ve Çeşitliliği Bir Arada Sunan Proje: Dumankaya Modern Collection

Uğur Dumankaya sözlerine şöyle devam etti: “Dumankaya Modern Collection projemiz konut alanları ve ticari alanları ile Esenyurt Bahçeşehir’e artı değer katacak önemli bir projedir. 1589 daireden ve geniş bir ticari alandan oluşan bu dev proje 350 milyon TL’lik yatırım değeriyle bölgenin en önemli yaşam alanlarından biri olacak. Dumankaya Modern Collection konut alanları haricinde geniş bir ticari alan da sunacak.  Konut alanı ile ticari alanın bağlantısı ise katlı havuzlar ve İspanyol merdivenleri ile sağlanacak. Dükkan ve ticari alanların önlerinde gezinti yolları ve yeme içme alanları bulunurken, büyük süs havuzu ve ışık oyunları ile fıskiyelerin çevreye farklı bir görünüm kazandırması hedefleniyor. Geniş yeşil alanlara sahip bu bölge ferah bir alışveriş için dört dörtlük bir atmosfer sunulacak. Ayrıca, Dumankaya Modern Collection’da showroom’u ve servis alanlarıyla kapsamlı bir auto center da yer alacak.”

Modern Collection’da Tasarım ve Hizmet Bir Arada
Lüksü, tasarımı ve konforu bir arada daire sahiplerinin hizmetine sunan Dumankaya Modern Collection tasarımın yanı sıra verdiği hizmetlerle müşterilerine konforlu bir yaşam alanı sunuyor. Bu amaçla, Dumankaya İnşaat müşterilerine sunduğu tüm hizmetleri geliştirerek Dumankaya Pusula markası çatısı altında topladı ve müşterilerine farklı bir deneyim yaşatmayı amaçladı. Dumankaya Pusula ile “her aşamada mutlu ev sahipleri” ilkesini bir adım daha öteye taşınarak sektörde daha önce görülmemiş kalitede bir hizmet anlayışını Dumankaya müşterilerinin beğenisine sunuldu. Dumankaya Pusula ile müşteriler, evlerinin dekorasyon aşamasından kiralanmasına, taşınmalarından, seyahat planlamalarına, araç kiralamadan tıbbi desteğe ya da konser, sinema gibi kültür sanat etkinlikleri rezervasyonlarına kadar tüm Dumankaya hizmetlerine tek bir yerden erişerek kolaylıkla faydalanabiliyorlar.


Paylaş:

HABERLER