Nef ten 2013 bitmeden 510 MilyonTL değerinde iki yeni proje

Konut satışları tamamlanan Nef Kağıthane 03 ve yoğun ilgi gören Nef Merter 12 ile 23 günde 800’den fazla aileyi ev sahibi yapan Nef, yine Kağıthane ve Merter’de toplam 510 Milyon TL değerinde iki yeni projesini daha hayata geçiriyor.
Nef ten 2013 bitmeden 510 MilyonTL değerinde iki yeni proje

İstanbul’un şehir merkezinde, iş dünyasının kalbinin attığı lokasyonlarda yatırım değeri yüksek projeler geliştiren Timur Holding markası Nef, karşılaştığı yoğun talep nedeniyle iki yeni projesini daha, 2013 yılı bitmeden satışa çıkarıyor. 

2013’te 1115 konut 461 ofis sattı

Projelerin lansman toplantısında konuşan Nef Yönetim Kurulu Üyesi Erden Timur; 2013 yılının gayrimenkul sektörü ve Nef açısından olumlu bir yıl olduğunu dile getirerek; “2013 yılı Nef için beklentileri karşılayarak büyüdüğümüz bir yıl oldu. Kentsel dönüşüm yatırımları ve kentlerdeki alt yapı çalışmalarının yoğunlaştırılması ile birlikte gayrimenkul sektöründeki projelerde artış yaşandı. Bu artışın taleple karşılık bulması, sektörde canlılık yaşanmasını sağladı” dedi. Erden Timur ayrıca şehirlerimizin yeniden yapılanmasına dönük bir yıl geçirildiğini belirterek; “Sektördeki markalı konut üreticileri olarak daha bilinçli hareket ettik, Türk gayrimenkul sektörünün çıtasını yükselttik. Kentsel dönüşüm için birçok ortaklığa imza attık ve kurucu üyesi olduğumuz Kentsel Vizyon Platformu ile birlikte dönüşüme yeni bir yaklaşım kazandırdık” dedi.

Nef Yönetim Kurulu Üyesi Erden Timur ayrıca; “Sektör olarak pozitif gelişmelerin yaşandığı 2013 yılında, biz de Nef olarak 1115 konut ve 461 ofis sattık ve sene bitmeden iki yeni projemiz ile bu başarıyı taçlandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi. 


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05