Neocasa Yapı, Çeşme'deki ilk konut projesini yapıyor.

Neocasa Yapı, Çeşme'deki ilk konut projesini, Neocasa Navigator adıyla Çeşme, Fenerburnu mevkiinde yapıyor.
Neocasa Yapı, Çeşme'deki ilk konut projesini yapıyor.

 

782 metrekare arsa üzerinde kurulu olan projenin, Mayıs ayı içerisinde bitirilmesi planlanıyor. Motor yattan ilham alınarak tasarlanmış  proje, titiz bir çalışmanın sonucunda ortaya çıkmış. Proje çizimleri, endüstri mühendisi aynı zamanda şirket ortağı da olan Sadi Aydın tarafından tasarlanmış. Projeye dışarıdan bakıldığı zaman, karaya oturmuş bir mega motor yat formundan oluştuğu hemen fark edilebilmektedir. Aynı zamanda, etrafını çevreleyen yansıma havuzlarıyla da denizin içindeymiş izlenimini vermektedir. 
 
Neocasa Navigator, muhteşem Sakız Adası manzarası ve denize sıfır konumu, 310 m2 kapalı alanı, 507 m2 brüt kullanım alanıyla, 6 oda ve 2 salondan oluşmaktadır. Tropik peyzajlı bahçeleri, deck kaplı dinlenme terasları, özel banyolu yatak odaları, ayrı bir personel girişi ve odasıyla, bodrum ve dubleks katlardan oluşan proje, farklı bir yaşam kültürünü arayanlar için tasarlanmıştır. Aydınlatmadan, iklimlendirmeye; bahçe sulamasından, güvenlik sistemi kontrolüne kadar birçok senaryoyu uzaktan 
yönetmeye olanak tanıyan proje, ahşabın sıcak dokusunu ön plana çıkararak, olabildiğince sade tasarımların olduğu modern bir mimari çizgi ile kendini  hissettirmektedir. Yüzme havuzu ve jakuzisi, Maldiv esintisi veren kumsal görünümlü adası, iskelesi ve kameriyesiyle egzotik havanın ve yaz aylarının keyfini çıkarmak 
isteyenler düşünülürken; 24 saat sıcak suyu, yerden ısıtma ve serinletme sistemiyle dört mevsim konforu yaşamak isteyenler de unutulmamış. 
 
Proje hakkında detaylı bilgi almak için www.neocasanavigator.com adresini ziyaret edebilir ya da 532 271 36 66’ yı arayabilirsiniz.

Paylaş:

HABERLER