Nev İstanbul'da 2+1'ler Çok Farklı

Sakinlerine kaliteli bir yaşam alanı sunan Nev İstanbul, 2+1 daireleriyle farklı çözümler yaratıyor. Kullanım alanlarının işlevsel olmasına dikkat edilerek tasarlanan 2+1’ler, Nev İstanbul’da en avantajlı şekilde yer alıyor.
Nev İstanbul'da 2+1'ler Çok Farklı

Avrupa Holding’in gücünü arkasına alan MOM Yapı’nın ilk projesi olan ve Çekmeköy’de inşa edilen Nev İstanbul, 2+1 daireleriyle de kalite odaklı olduğunu kanıtlıyor. 123-150 m2 arasında değişen alanlara sahip olan 2+1’ler, evin her alanının işlevsel olarak kullanılmasına olanak sağlıyor. Bu yönüyle öne çıkan daireler, kullanışlı mimarileriyle göze çarpıyor.

Nev İstanbul Satış ve Pazarlama Müdürü Gaye İntepe de Nev İstanbul projesinde bulunan her dairenin işlevselliğe önem verilerek tasarlandığına dikkat çekti ve şunları söyledi: “İnsanların algıları artık değişiyor. Bu nedenle, 2+1 daireler hem ekonomik açıdan hem de kullanım alanı yönünden ilgi görüyor.Özellikle Nev İstanbul’un 2+1’leri çok farklı... Projedeki iki odalı daireler, evi kullanışlı hale getirecek her detay düşünülerek tasarlandı. Dolayısıyla Nev İstanbul’dan 2+1 daire satın almaya karar verenler aynı zamanda her metrekaresini ideal bir şekilde kullanabilecekleri bir yaşam alanına da kavuşmuş oluyorlar.”

60 aya kadar 0 faizli vadelendirme
Şile Otobanı’na ve ihalesi onaylanan Üsküdar-Alemdağ metro durağına yürüme mesafesinde bulunan Nev İstanbul, ulaşım açısından da oldukça avantajlı bir konuma sahip. Tago Mimarlık Ofisi’nden Japon mimar Tatsuya Yamamato tarafından projelendirilen ve 7 bloktan oluşan Nev İstanbul, 50 bin metrekare inşaat alanına sahip. 239 konutun yer aldığı projede açık otoparkın yanı sıra 340 araç kapasiteli bir kapalı otopark da bulunuyor. Yüzde 80 oranında tamamlanan proje Haziran 2012’de sahiplerine teslim edilecek.

Projede daireler 197.000 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. Metrekare ortalama satış fiyatı ise 3000 TL. Nev İstanbul ödeme koşullarında peşin ve banka kredili ödemelerde %7 indirim yapılıyor veya %5 peşin %10 3 ay sonra %10 ise teslimde ödeme yapılarak kalan tutar banka kredisi ile ödenebiliyor diğer bir seçenek ise firma bünyesinde verilen peşinat tutarına göre  60 ay’a kadar 0 faiz ile vadelendirme yapılabiliyor.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05