New Yakacık'ta 225 Bin'den Başlayan Fiyatlar

Nev Yapı tarafından Kartal Yakacık'ta hayata geçirilen New Yakacık projesinde dairelerin fiyatları 225 bin liradan başlıyor. New Yakacık projesinde yer alan konutların teslimlerinin ise Eylül 2012'de yapılması hedefleniyor.
New Yakacık'ta 225 Bin'den Başlayan Fiyatlar

Kartal Yakacık'ta konumlandırılan New Yakacık projesi 5 bin 500 metrekarelik arazi üzerinde inşa ediliyor. Nev Yapı güvencesiyle hayata geçirilen New Yakacık 3 blokta toplam 92 daireden meydana geliyor. 2+1, 3+1, 3+1 bahçe dubleks ve 4+2 çatı dubleks olmak üzere 4 farklı tipte konut seçeneğinin yer aldığı New Yakacık'ta dairelerin alanları 98 metrekare ile 221,5 metrekare arasında değişiyor.
 
Fiyatlar;

New Yakacık projesinde 2+1 dairelerin fiyatları 225 bin liradan başlıyor ve 275 bin liraya kadar yükseliyor. Projede yer alan 3+1 daireler 340 bin lira ile 475 bin lira aralığında satışa sunulurken, 3+1 bahçe dubleks evler 550 bin liradan alıcı buluyor. New Yakacık'ta 4+2 çatı dubleksleri ise 675 bin lira ile 750 bin lira arasında değişen fiyatlarla satılıyor. New Yakacık'tan  banka kredisi kullanılarak ev sahibi olunabiliyor.

Sosyal Donatılar;

Konut teslimlerinin Eylül 2012'de yapılması hedeflenen New Yakacık projesinin sosyal donatıları arasında 3 bin 500 metrekarelik yeşil alan, açık ve kapanabilen yüzme havuzu, fitness center, şok havuzu, sauna ve buhar odaları, çocuk yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları, her daireye birer araçlık kapalı otopark, misafir otoparkı ve 24 saat özel güvenlik bulunuyor.

Lokasyon;

Metroya,Praktiker ve Real Alışveriş merkezine yürüme mesafesinde New Yakacık, yeni yapılan Adliye Sarayı'na,Kartal Devlet Hastanesi'ne,Sabiha Gökçen Havaalanı'na, İdo'ya ve sahil yoluna çok yakın bir konumda bulunuyor.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05