Newada'da Konfor Var!

Bağdat Caddesine 2 KM mesafede Anadolu yakasının en lüks rezidanslarından biri yükseliyor.
Newada'da Konfor Var!

 

Bağdat caddesine 2 km, denize 500 metre mesafede İdealtepe’de yükselen iki kuleden oluşan Newada projesi, adının da ima ettiği gibi Adalar manzarasıyla öne çıkıyor.  Ama Newada'yı benzerlerinden ayıran sadece konumu ve konforu değil. 
 
İlbak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa İlbak, metrekaresi 5 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışta olan Newada'nın, vade farksız ödeme planlarıyla hızlı bir satış trendi yakaladığını söyledi. İlbak, biri 20, diğeri 26 katlı iki kulede bulunan 288 dairenin yarısı daha lansmana çıkılmadan satıldığı bilgisini verdi.
 
"Newada butik bir proje. Newada sakinlerinin İstanbul'a ve hayata bakışı değişecek. İddialıyız" ifadelerini kullanan İlbak, Newada'nın, ilk konut projesi olarak kendileri için prestij projesi niteliği taşıdığını söyledi.
 
"EN İYİ TASARIM" ÖDÜLÜ VAR
 
Newada'nın tanınmış mimarlar Gökhan Avcıoğlu ve Dara Kızılırmak tarafından çizilen projesinin,  International Property Awards'ta 2011 yılında yüksek bina dalında "en iyi tasarım" ödülünü aldığını kaydeden İlbak, "Newada'da sadece deprem zemin etütleri ve sağlamlık testleriyle yetinmedik, projenin yer alacağı trafik, çevre, insan ve yapı dokusunu da analiz ettik" dedi.
 
ULAŞIM AĞININ MERKEZİNDE
 
Newada'nın İdealtepe'de, E-5 karayolu ile sahil bandını buluşturan en büyük ulaşım arteri üzerinde yer aldığını, sahile 500 metre, Bağdat Caddesi'ne 2 km mesafede bulunduğunu belirten İlbak, Kadıköy-Kartal metrosunun da Newada'nın "hemen yanı başından" geçtiğine dikkat çekti. İlbak, "Newada İstanbul'un merkezinde ama içine adım atanı şehrin karmaşasından koparacak. Modern ama aynı zamanda sıcak, görkemli ama son derece işlevsel bir yapı" diye konuştu.
 
PROJENİN KALBİNDE AİLE VAR
 
Newada projesinin kalbinde aile kavramının bulunduğunu belirten İlbak, "Projede birinci önceliğimiz burada yaşayacak ailelerin hayatını kolaylaştırmak, mutluluklarını, yaşama sevinçlerini çoğaltmak, buna uygun bir ortam oluşturmak oldu. Ailenin her yaştaki bireyi, Newada'da kendisine uygun bir yaşama alanı bulacak" dedi.
Sosyal tesisleri, oto parkları, geniş yeşil alanları ile bölgenin en lüks projesinden biri.
 
İlbak, "Newada sakinleri sadece bir daire almakla kalmıyor, projeyeden daire alanlar alışveriş merkezinin gelirine de ortak oluyor. Yani daire alana bir de dükkan veriyoruz. Bu da aidat sorununu çözüyor" diye konuştu.
İlbak, Newada'nın kaba inşaatının tamamlandığını, 2013 yılı sonunda mülk sahiplerinin evlerine taşınmaya başlayabileceğini kaydetti.

Paylaş:

HABERLER