NFN Grup N'evo Studios'u tanıttı.

Ankara’da konut rahatlığı ile otel konforunu birleştiren NFN Grup'ub N’evo Studios satışa çıktığı Condo Otel ile büyük ilgi gördü
NFN Grup N'evo Studios'u tanıttı.

 

Ankara’da hayata geçirdiği lüks konut ve iş yeri projeleriyle inşaat sektöründe öncü rol oynayan NFN Grup'un N'evo Studios'ta uyguladığı “Condo (Konut) Otel” konsepti büyük  ilgi gördü.

Yaklaşık 40 yıl önce Miami’de doğan ‘’Condo Otel’’ konsepti, Ritz Carlton, Four Seasons, Trump, Hilton, Ramada, Conrad, Clarion, Bulgari ve Le Meridien gibi uluslararası markaların öncülüğünde tüm dünyaya yayıldı.

‘’Yazlık’’ ya da ‘’devre mülk’’te yaşanan sıkıntıları gideren sistemde otel odalarının satın alındığını ve kiraya verildiğini anımsatan NFN Grup yönetim kurulu başkanı Ahmet Öztürk, Ankara’nın batıya açılan kapısı olan Çayyolu’nda ev rahatlığı ile otel konforunu birleştiren N'evo Studios'taki stüdyo dairelerinde de bir süre önce bu modeli uygulamaya başladıklarını anımsattı.

Öztürk, her binanın 28 hisseye ayrıldığı ve kaç hisse alacaklarsa toplam metrekare üzerinden 28’e bölünmesiyle kendi payına düşen metrekare sayısının çıktığını bildirerek, şunları söyledi:

“5 Haziran tarihine kadar 70 bin liraya satacağımız, bu tarihten itibaren fiyatını 80 bin lira olarak belirlediğimiz otelimizde aylık 500 lira gelir garantisi veriyoruz. Bu meblağ enflasyon oranında 10 yıl boyunca artacak. Otelimiz şu anda çoğu günler yüzde 100’e yakın dolulukla çalışıyor. Farklı tarzdaki otelimize büyük ilgi var. Buna karşın otel boş kalsa bile hisse sahiplerine kiraları günü gününe ödenecek. Alınan hisselerin karşılığında anında tapular da sahiplerine teslim ediliyor. Bu arada hisseleri 10 yıl içinde devredilebilme imkanı var. Bu nedenle alternatif yatırım imkanı da sağlanabiliyor.”

Ahmet Öztürk, ayrıca yatırımcıların otelin hiçbir işletme giderine karışmadıklarını da ifade etti.

Ev sıcaklığı ile otel konforunu bütünleştiren, özellikle öğrenciler ile iş seyahati dolayısıyla Ankara’da bulunan iş adamlarınca tercih edilen N’evo Studios’un odaları, booking.com, hürriyetemlak.com, sahibinden.com ve grupanya'dan da kiralanabiliyor.


Paylaş:

HABERLER