Nish Adalar Taksitleri Erteledi!

Teslimlerine 9 ay kalan Nish Adalar’ın son dairelerinde bayram fırsatı başladı. Özyazıcı İnşaat tarafından inşası devam eden Nish Adalar’da düzenlenen kampanyada taksitler teslimlerden sonra başlayacak.
Nish Adalar Taksitleri Erteledi!

Nish Adalar’da taksitler teslimlerden sonra başlayacak

Maltepe Süreyyapaşa'da inşası devam eden Nish Adalar'da bayram kampanyası başladı. %75'inin sahiplerini bulduğu projede son daireler satışa sunuldu. Fiyatların 165 bin TL'den başladığı projede, son daireler için 120 aya kadar uzanan vade seçenekleriyle birlikte taksiteler 12 aya kadar erteleniyor. İlk yıl taksit ödemeksizin 120 aya kadar vadeli ödeme seçeneğinin yanı sıra, ilk yıl 725 TL'den başlayan taksitlerin olduğu ödeme planı da sunuluyor. Her zevke yanıt verecek şekilde tasarlanan 1+1'den 4+1'e kadar çeşitlilik gösteren dairelerin fiyatları ise 165 bin TL ile 752 bin TL arasında değişiyor.

Her daire tipi için hazırlanan örnek dairelerin yer aldığı Nish Adalar satış ofisi Bayramın ikinci gününden itibaren açık olacak.

202 bin 500 metrekare arsa üzerinde inşası devam Nish Adalar'da inşaatın büyük kısmı tamamlanırken teslimlere de yaklaşılıyor. Konumu itibariyle kapanmaz adalar ve İstanbul manzarasına sahip Nish Adalar'da dairelerin %75'i sahiplerini buldu.

2 bin 200 konutun yer aldığı proje manzarasının yanı sıra 160 bin metrekarelik peyzaj alanı ve projenin arkasındaki Süreyyapaşa Ormanı'yla yeşille iç içe bir yaşam sunuyor.

Nish Adalar'da toplam arsa alanının %80'inin yeşil alanlara ayrılmasıyla birlikte sosyal yaşam alanları ve spor tesislerine geniş yer verildi. Projede 2 bin 500 metrekare kapalı sosyal tesis, 2 bin 500 metrekare alışveriş merkezi ile ihtiyacı karşılayacak şekilde planlanan ticari üniteler yer alıyor. Siteye ait sosyal tesisler içinde; wellness merkezi ile birlikte tüm aktiviteleri kapsayan sosyal tesis site sakinlerine üyelik esası ile hizmet verecek. Ayrıca projede dördü açık, biri kapalı olmak üzere 5 adet de yüzme havuzu yer alıyor.

Konumu itibariyle adeta İstanbul'un kaptan köşkünde yükselen Nish Adalar, E-5 karayoluna 2,5 km, Sahil yoluna 4 km, Bostancı İDO iskelesine 7 km mesafede yer alarak ulaşım açısından da büyük avantajlar sağlıyor.

Nish Adalar'da dairelerin tümü birinci sınıf işçilik ve kaliteli malzemelerle donatılarak inşa ediliyor. Geniş salon camları eşsiz adalar manzarasını evin içine taşırken, kullanışlı odaları ve mutfaklarıyla da birçok konut projesinin önüne geçiyor. 1+1'den 4+1'e kadar 9 farklı daire tipinin sunulduğu projede hazırlanan 4 farklı örnek daireyle de konut alıcısının istediği tipteki daireyi görme imkanı sunuluyor.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05