Nish Adalar'da taksitler 1 yıl sonra

Yalova'dan Sarayburnu'na uzanan, İstanbul ve Adalar manzarası ile eşsiz bir yaşam alanı sunan Nish Adalar'da yeni bir kampanya başlatıldı.
Nish Adalar'da taksitler 1 yıl sonra

Yüzde 1 peşinatla taksitlerin 1 yıl sonra ödemeye başlandığı kampanya kapsamında taksit erteleme imkanı sunan bankalar, ötelemeden dolayı taksitlere herhangi bir maliyet yansıtmıyor. Hemen teslim dairelerin de satışta olduğu projede, teslime ve oturmaya hazır daireler yüzde 25 peşinat ile 12 ay taksitlerin ötelenebildiği banka kredisi ile sahiplerini buluyor.

Taksit ertelemede ek ödemenin olmadığı Nish Adalar projesinde 60 aya kadar yüzde 0.84, 120 aya kadar yüzde 0.85 faiz oranlarıyla kredi kullanılabiliyor. Öteleme kampanyasından faydalananlar da bu oranlara ek olarak herhangi bir ödeme yapmıyor.
 
Alternatif ödeme planlarının sunulduğu Nish Adalar'da fiyatlar ise 206.817 TL'den başlıyor. İlk iki etabın teslimlerine başlandığı Nish Adalar'da üçüncü etap teslimleri Aralık'ta, son etap teslimleri de Mart 2013'te yapılacak. 202 bin 500 metrekare arsa üzerinde inşa edilen proje kesintisiz Adalar manzarasıyla dikkat çekiyor. Süreyyapaşa'nın en yüksek kesiminde bulunan projede toplam 2 bin 300 konut yer alıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerin sunulduğu projede dairelerin büyüklükleri 83 ile 207 metrekare arasında farklılık gösteriyor. 160 bin metrekarelik peyzaj alanı ve buna ek olarak, Süreyyapaşa korusu ve projenin arkasını tümüyle kaplayan ormanlık alanı ve temiz havasıyla da dikkat çeken Nish Adalar'da, sosyal donatılar, alışveriş ve yaşam alanları da yer alıyor.
 
Welness Merkezi ile birlikte tüm aktiviteleri kapsayan, spor tesisinin site sakinlerine üyelik esası ile hizmet vereceği Nish Adalar'da tenis kortları, voleybol ve basketbol sahaları, tüm spor ihtiyaçlarını karşılayacak sayıda tasarlandı. Projede ayrıca 4 adet açık yüzme havuzu ve 1 adet kapalı yüzme havuzu yer alıyor. Ulaşım açısından da avantajlı bir konumda yer alan Nish Adalar E-5 karayoluna 2.5 km, sahil yoluna 4 km, Bostancı İDO iskelesine 7 km mesafede yer alarak ulaşım açısından da büyük avantajlar sağlıyor. 

Paylaş:

HABERLER