Nissa O2 Residence'ta kişiye özel ödeme seçeneği

Nissa O2 Residence'ta kişiye özel ödeme seçeneği

 

Nissa İnşaat, yıl biterken hayata geçirdiği kampanya ile konut yatırımcıları için yeni yılda yeni bir yaşamın kapılarını aralıyor. Kampanya süresince,  Nissa O2 Residence’ın konforlu ve ayrıcalıklı dünyasından yararlanmak isteyenlere, kişiye özel ödeme planları sunuluyor. Kredi kullanmak istemeyenler için ise herhangi bir faiz uygulanmadan, yüzde 30 peşinatla bir yıllık özel bir ödeme takvimi hazırlanıyor.
 
Ülkemizin en köklü ve güçlü bankalarından Türkiye İş Bankası’nın tamamlama garantörlüğü altında olan Nissa O2 Residence’tan konut almak isteyenlere banka tarafından sunulan çok özel ödeme planları, alıcıların karar verme süreçlerini de olumlu yönde etkiliyor.
 
Nissa O2 Residence; Nissa İnşaat tarafından İstanbul Bahçeşehir’de 100 milyon dolarlık yatırımla hayata geçiriliyor.  Satışları yüzde 55 oranında tamamlanan proje bölgenin en yüksek binası olma özelliğini de taşıyor.
 
Dört bağımsız kuleden oluşan Nissa O2 Residence; 16 cephesi, 37 katı ile bulunduğu lokasyonda oldukça dikkat çekiyor. 230 konuttan oluşan projede 2+1, 3+1, 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. Başlangıç daire büyüklüğü olan 2+1’ler ise 480 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
 
Temeli 2011 yılında atılan Nissa O2 Residence’ın anahtar teslimleri de 2013 yılının Eylül ayında yapılacak.

Paylaş:

HABERLER