Nissa O2'de 37. Katta Tüm Pencereler Açılacak

Çift katmanlı cam cephe sistemi ile dikkat çeken proje böylece 37 katlı 134 metre bir gökdelende bile içerdeki tüm pencerelerin açılabilmesine olanak verecek.
Nissa O2'de 37. Katta Tüm Pencereler Açılacak

Avusturyalı inşaat yatırım şirketi İPC , Türkiye pazarına Nissa İnşaat ortaklığıyla Bahçeşehir’de başlattığı 02 Residence la giriyor. Çift katmanlı cam cephe sistemi ile dikkat çeken proje böylece 37 katlı 134 metre bir gökdelende bile içerdeki tüm pencerelerin açılabilmesine olanak verecek. Büyülklüğü 125-700m2 arasında değişen 221 konutun yer aldığı projede aynı zamanda muhteşem bir içmimari var.

Her bloğun iki tarafından doğramaların 2 metre dışında çelik konstrüksiyonlarla betonarme sisteme ankrajlı ikinci bir cephe imal edileceğini belirten Nissa İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Turgut Demiroğlu ‘’Bölgede çift cephe teknolojisi sayesinde 4 mevsimin yaşanabileceği , bahçe kullanımı en zengin yüksek binayı yapıyoruz.

18.255 m2 arsa üzerinde 9000m2 özel peyzajlı bir park ile bütünleşen 02 Residence projesinde fitness salonu, açık ve kapalı havuzlar, teniskort ve basketbol sahası, yürüyüş parkurları, sauna, hamam, resepsiyon, kütüphane, vale parking, 24 saat ambulans ve güvenlik hizmetleri gibi 5 yıldızlı otel hizmetleri verilecek.

02 Residence  sizlere villa yaşamı ve residence yaşamını birarada isteyenler için yeni bir yaşam tarzı sunuyor." Demiroğlu, farklı bölgelerde büyüme planlarının olduğunu, 2 yıl içinde konuta 150 milyon dolar yatırım yapmayı planladıklarını da sözlerine ekledi.


Paylaş:

HABERLER