Nissa O2'de 37. Katta Tüm Pencereler Açılacak

Çift katmanlı cam cephe sistemi ile dikkat çeken proje böylece 37 katlı 134 metre bir gökdelende bile içerdeki tüm pencerelerin açılabilmesine olanak verecek.
Nissa O2'de 37. Katta Tüm Pencereler Açılacak

Avusturyalı inşaat yatırım şirketi İPC , Türkiye pazarına Nissa İnşaat ortaklığıyla Bahçeşehir’de başlattığı 02 Residence la giriyor. Çift katmanlı cam cephe sistemi ile dikkat çeken proje böylece 37 katlı 134 metre bir gökdelende bile içerdeki tüm pencerelerin açılabilmesine olanak verecek. Büyülklüğü 125-700m2 arasında değişen 221 konutun yer aldığı projede aynı zamanda muhteşem bir içmimari var.

Her bloğun iki tarafından doğramaların 2 metre dışında çelik konstrüksiyonlarla betonarme sisteme ankrajlı ikinci bir cephe imal edileceğini belirten Nissa İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Turgut Demiroğlu ‘’Bölgede çift cephe teknolojisi sayesinde 4 mevsimin yaşanabileceği , bahçe kullanımı en zengin yüksek binayı yapıyoruz.

18.255 m2 arsa üzerinde 9000m2 özel peyzajlı bir park ile bütünleşen 02 Residence projesinde fitness salonu, açık ve kapalı havuzlar, teniskort ve basketbol sahası, yürüyüş parkurları, sauna, hamam, resepsiyon, kütüphane, vale parking, 24 saat ambulans ve güvenlik hizmetleri gibi 5 yıldızlı otel hizmetleri verilecek.

02 Residence  sizlere villa yaşamı ve residence yaşamını birarada isteyenler için yeni bir yaşam tarzı sunuyor." Demiroğlu, farklı bölgelerde büyüme planlarının olduğunu, 2 yıl içinde konuta 150 milyon dolar yatırım yapmayı planladıklarını da sözlerine ekledi.


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05