Novatrium Residence'ta Öğrenciye Cazip Fırsat

Babacan Yapı, yurtta kalmak yerine kendi evinde yaşamak isteyenlere kira öder gibi ev sahibi yapıyor!
Novatrium Residence'ta Öğrenciye Cazip Fırsat

Beylikdüzü’nde yükselen Novatrium Residence projesi İstanbul Üniversitesi’ne ve özellikle de metroya yakınlığı ve 68 Bin TL’den  başlayan cazip fiyatları ile öğrencileri cezbediyor.

Babacan Yapı’nın Haziran 2012’de çalışmalarına başladığı ve 2014 Ekim ayında da tamamlamayı planladığı ultra lux “Novatrium Residence” projesinin şimdiden %35’lik kısmı satıldı. İstanbul Üniversitesi’ne ve özellikle de metroya olan yakınlığı ile yurtta kalmak istemeyip, kira öder gibi ev sahibi olmak isteyen öğrencilerin de tercih ettiği proje 250 daireden oluşacak. Konum olarak kapanmaz deniz manzarasına sahip olan “Novatrium Residence”, Babacan Yapı’nın Temmuz 2012 tarihinde teslimlerine başlayacağı bir diğer önemli projesi Crown Tower’ın hemen yanında yükselecek. Gösterilen yoğun talep ve ilgi sonucunda yatırımcısına neredeyse %60, 70 oranında kazanç sağlayan Crown Tower projesi, bir anlamda da hemen bitişiğinde ultra lux residencelerden oluşan “Novatrium Residence”ın başlanmasını sağladı.
 
“Novatrium Residence”da metrekare fiyatı 1.400 TL
Beylikdüzü çevreyolu, E-5 ve E-6 Bağlantı yolu üzerinde yer alacak “Novatrium Residence” projesi Metrobüse de sadece 5 dakika mesafede…  Metre kare fiyatı 1.400 TL olan projede 49 m2 stüdyo daire, 78 m2 1+1 daire ve 122 m2 daireler yer alacak. İç ve dış mimari kalitesinin yanı sıra içeride sunulacak hizmetlerle de başka projelerden ayrıştırılacak “Novatrium Residence” geniş teras alanları, yüksek standartlarda kaliteli malzeme kullanımı, işçilik kalitesi ile öne çıkacak. Projenin alt katında 7 farklı işyeri ünitesi ve cafe restoran kısmı ile projenin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek. Resepsiyon, full araç kapasiteli açık ve kapalı otopark alanının yanı sıra geniş peyzaj alanlarına sahip olacak projede çocuk parkı ve bir de açık yüzme havuzu yer alacak.

Yatırım miktarı 25 milyon TL
25 milyon TL yatırımlı “Novatrium Residence” projesinde 49 m2 stüdyo daire fiyatları, 68.000 TL’den, 78 m2, 1+1 daireler 114.000 TL’den, ve 122 m2, 2+1 daireler de 168.000 TL’den başlayan fiyatlarla satılacak.


Paylaş:

HABERLER