Now Bomonti Bomonti de yaşama değer katacak

Bomontide yeni bir değer yükseliyor. Now Bomonti
Now Bomonti Bomonti de yaşama değer katacak

 

Kentin tam kalbinde, tazelenen sokaklarında çağdaş yaşam, yeni bir kimlik: NOW BOMONTİ...

İstanbul’un merkezinde, “Konut-Ofis-Çarşı” karması olarak gelişen NOW BOMONTİ projesi; özellikle sokak seviyesinde yer alan butik alışveriş, yeme içme ve keyifli zaman geçirmeye yönelik buluşma mekanları ile renkli, hareketli bir yaşam ve kentsel çekim noktası oluşturuyor.

NOW Gayrimenkul imzasını taşıyan NOW BOMONTİ, çevre ve doku uyumu önceliği ile şekillenen 15 katlı tek blok halinde yükseliyor. Özellikleri ile birçok ilke damgasını vuracak olan NOW BOMONTİ, Türk mimarisinin öncü ofisi Tabanlıoğlu Mimarlık tasarımıyla yeni ve seçkin bir hayatın kapısını aralıyor.

İstanbul’un modern, seçkin ve yenilenen semti: Bomonti...

Şişli’nin, 20’nci Yüzyılın başında İsviçreli Walter ve Adolf Bomonti kardeşlerin kurduğu ilk Osmanlı bira imalathanesinden ismini alan semti Bomonti, bugün kozmopolitan karakterinin taşıdığı altyapıya uygun olarak yeniden yapılanıyor. Bu süreçte Bomonti; örnek yaşam modelinin yayılmasıyla birlikte, genç, çalışan, sosyal ve kültürel anlamda hareketli, kentli bir nüfusu, “Bomontili” olmaya davet ediyor. Yürüme mesafesi ile sınırlı çok özel bir konuma sahip Bomonti; zengin ulaşım alternatifleri ile her türlü bağlantıya kolay erişebilir olmanın ötesinde, kentin tam merkezinde yer almasına karşın, şehrin gürültüsünden uzak, sakin ve huzurlu demografisi, ağaçlı yolları ile İstanbul’un seçkin semtleri arasında yer alıyor.

Gelişen, yenilenen Bomonti’de ise; dışadönük tavrıyla, binada yaşayanları ve çalışanları olduğu gibi, semtin mutat ziyaretçilerini de bir araya getirecek esnekliğe sahip yeni bir değer yükseliyor: NOW BOMONTİ...

İki seçkin imza NOW BOMONTİ’de buluştu

Organik tarımdan turizme birçok farklı alanda kaliteli üretimin simgesi olmuş, Kayseri’nin 60 yıllık firması Ali Başyazıcıoğlu Holding, inşaat sektöründeki 30 yıllık deneyim ve bilgisini, Now Gayrimenkul çatısı altında NOW BOMONTİ projesi ile İstanbul’a taşıyor. Türk mimarisine uluslararası alanda birçok prestijli ödülü kazandıran Tabanlıoğlu Mimarlık’ın özgün tasarımı ile şekillenen NOW BOMONTİ, eşsiz özellikleriyle bölgenin gelişimine öncülük ediyor, efektif kullanım alanları ve cazip yatırım fırsatları sunuyor. 


Paylaş:

HABERLER