Nşehir’de 2+1 Daire 119 Bin Lira

Nşehir projesinde yer alan 2+1 daireler 119 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.
Nşehir’de 2+1 Daire 119 Bin Lira

 

Özyurtlar İnşaat’ın Esenyurt’ta hayata geçirdiği Nşehir projesinde yer alan 2+1 daireler 119 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.  KDV oranının yüzde 1 olduğu Nşehir’de toplam 578 konut bulunuyor
 
Esenyurt, Bahçeşehir ve Beylikdüzü’nde bugüne kadar 6 bin aileyi ev sahibi yapan Özyurtlar İnşaat, en yeni projesi Nşehir’in iki ayda yüzde 50’sini sattı. Esenyurt’un merkezinde inşa edilen ve 6 blokta 578 konuttan oluşan Nşehir’de 1+0’dan 3+1’e farklı tipte ve büyüklükte evler bulunuyor. Yoğun ilgi gören Nşehir’de sınırlı sayıda üretilen 2+1 daireler çok özel bir fiyattan satışa sunuldu.
82 metrekare büyüklüğündeki 2+1 dairelerin 119 bin liradan başlayan fiyatlarla satıldığını söyleyen Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, “Şuanda Nşehir, Esenyurt’un en uygun fiyatlı projesi. Metrekare fiyatımız 1400 lira civarında. Bölgede fiyatlar hızla yükseliyor. Çünkü Esenyurt’ta imar planları değişti. Artık daha düşük emsalli konutlar yapılacak. Ayrıca KDV oranları da yükseldi. Tüm bunlar fiyatları artıracak” dedi.
 
Bugün alın iki kere kazanın
 
Yeni imar planına uygun yapılan Nşehir’de KDV oranının yüzde 1 olduğunu belirten Özyurt, “Dolayısıyla bugün Nşehir’den daire alan iki kere kazanacak. Hem ev sahibi olacak, hem de yaptığı yatırım değerlenecek” açıklamasında bulundu. Tamer Özyurt’un verdiği bilgiye göre Nşehir, 6 blokta 578 konuttan oluşuyor. Projede yer alan 32 metrekare 1+0 daireler 59 bin liradan, 70 metrekare 1+1 daireler 89 bin liradan, 82 metrekare 2+1 daireler 119 bin liradan, 140 metrekare 3+1 dairelerse 189 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Nşehir’den daire alacaklara 36 aya kadar taksit yapılıyor.
Nşehir’de daire teslimlerinin Eylül 2014'te başlayacağını belirten Özyurt, “30 bin metrekare alan üzerine kurulu Nşehir’de yüzme havuzunun yanı sıra çocuk oyun alanları, basketbol sahası, futbol sahası, özel yürüyüş parkuru, oturma alanları ve içinde spor kulübünün yer aldığı sosyal tesis bulunacak” diye konuştu.
 
Havaalanına 18 dakika uzaklıkta
 
Merkezi konumuyla da dikkat çeken Nşehir, Atatürk Havalimanı’na 18 dakika, Avrupanın en büyük alışveriş merkezi olan Marmara Park’a 6 dakika ve Esenyurt Devlet Hastanesi’ne 2 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Paylaş:

HABERLER