Nuhoğlu İnşaat güvencesi ile Küçükkuyu Port Evleri

Nuhoğlu-Gülsa İnşaat’ın, geniş kumsallara ve muhteşem denize sahip, Kuzey Ege'nin tatil cenneti Edremit Körfezi'ndeki projesi Küçükkuyu Port’ta ev sahibi olmak çok kolay. Dört mevsim yaşam imkanı sağlayan, Kaz Dağları'nın temiz havası ve doğasından en üst seviyede faydalanmak üzere tasarlanan projede, son dairelerin satışı için çok özel bir kampanya başladı.
Nuhoğlu İnşaat güvencesi ile Küçükkuyu Port Evleri
Deniz ve yeşilin mükemmel birleşimi: Küçükkuyu Port Evleri
 
Nuhoğlu-Gülsa İnşaat’ın, geniş kumsallara ve muhteşem denize sahip, Kuzey Ege'nin tatil cenneti Edremit Körfezi'ndeki projesi Küçükkuyu Port’ta ev sahibi olmak çok kolay. Dört mevsim yaşam imkanı sağlayan, Kaz Dağları'nın temiz havası ve doğasından en üst seviyede faydalanmak üzere tasarlanan projede, son dairelerin satışı için çok özel bir kampanya başladı. Toplam 17 blok, 208 daireden oluşan bir projede, 2+1, 3+1, 4+1 daireler kampanya kapsamında, 30 Bin, 40 Bin, 50 Bin TL gibi alternatif peşinat ve 5000 TL’den başlayan farklı taksit seçenekleri ile satışa sunuluyor.
 
Nuhoğlu-Gülsa İnşaat tarafından Edremit Körfezi’nde deniz kıyısında konumlanan Küçükkuyu Port evleri özel mantolama sistemine ve ısıtma-soğutma imkanına sahip. Hem yazlık hem de kışlık olarak kullanılan Küçükkuyu Port evlerinde son daireler çok özel fiyatla sahiplerini bekliyor. Küçükkuyuport projesindeki daireler hem yaşamak için hem de yatırım için ideal seçim olarak öne çıkıyor. Küçükkuyu Port evleri 12 ay boyunca Kaz Dağları’nın zengin bitki örtüsü, zeytin kokan ağaçları içinde ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.
 
Her yaş grubu için ideal yaşam alanı : Küçükkuyu Port
Kaz Dağları Milli Parkı’na komşu, zeytin ve çam ağaçları arasında dünyanın en temiz oksijenini sunmak üzere tasarlanan projede hem yetişkinler hem de çocuklar için tüm detaylar düşünülmüş. Keyifli akşam gezintileri için geniş yürüyüş yollarının yer aldığı yer alan projede, özel plaj, yetişkinler ve çocuklar için ayrı 90 metre uzunluğunda 2 adet yüzme havuzu, çocuk oyun alanı bulunuyor.
 
Konforun ön planda tutulduğu Küçükkuyu Port evlerinde bulunan bina dış cephelerindeki ısı yalıtımı, ses ve ısı yalıtımı sağlayan geniş pencere yüzeyleri, her daireye ait klimalı ısıtma ve soğutma sistemi ile 4 mevsim huzurlu bir yaşam alanı sunuluyor. Ses geçirmeyen dekoratif duvar kâğıtlarının kullanıldığı konutlarda, muhteşem bir doğada yenilecek uzun ve keyifli sabah kahvaltıları ile akşam yemekleri için ideal geniş balkon ve teraslar yer alıyor.
 
Küçükkuyu’da güvenli yaşamın adresi
İç alanı ve otoparkın kameralar ile takip edildiği projede, 7/24 hizmet veren güvenlik ekipleri yılın tüm zamanlarında güvenli bir konaklama sağlıyor. Konutlara izinsiz girişlerde devreye giren hareket dedektörü ve acil durumlarda kullanılabilecek panik butonu sayesinde Küçükkuyu Port Güvenlik Birimi ihtiyaç durumlarında anında haberdar olabiliyor.
 
Nuhoğlu İnşaat hakkında:
1986 yılında inşaat sektöründe hizmet vermeye başlayan Nuhoğlu İnşaat, dinamik yapısı ile büyük projelere imza atıp sektörün önemli firmalarından biri haline gelmiştir. Hayata geçirdiği projelerde 'Hizmette Kalite' anlayışını hedef alarak, gelişen teknolojiye paralel çözümler üreten Nuhoğlu İnşaat; konut, özellikli yapılar, sağlık projeleri, kamu projeleri, altyapı projeleri, kent parkları ve çevre düzenleme projeleri yanı sıra yurtdışı projelerine de imza atmıştır.
Nuhoğlu İnşaat’ın bugüne kadar hayata geçirdiği önemli projeler arasında; Kazakistan Muratbayeva Lüks Konutları, Kazakistan Prime Plaza Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Kocaeli Üniversitesi Lojmanları, Protokol Yolu Konut Projesi, Yenikent Toplu Konut gibi konut projeleri, Gümüşsuyu Askeri Hastanesi, Van 100. Yıl Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi, Libya Metret Hastanesi, Bağdat Al - Maami Hastanesi gibi kamu projeleri, Yenikapı meydan Projesi, Edirnekapı – Metris Arası Yol ve Altyapı Tesisleri İnşaatı, Tuzla-Kadıköy sahil yolu aydınlatma ve altyapı projeleri ayrıca Çengelköy Vapur İskelesi, Kadıköy Vapur İskelesi ve Karaköy Denizcilik İşletmeleri Binası restorasyonu işleri yer almaktadır.
Nuhoğlu İnşaat’ın ayrıca, Küçükkuyu Port Lüks konut, Florya Akvaryum Kompleksi (Dünyanın en büyük tematik akvaryumu) Aqua Florya Alışveriş Eğlence ve Merkezi, Sinan Erdem Spor Salonu (Avrupanın 3 büyük, Türkiyenin ise ilk büyük spor salonu), Bursa Hayvanat Bahçesi ve İstanbul Cebeci Spor Kompleksi, Bayrampaşa Şehir Parkı Bağcılar Kültür Merkezi gibi özellikli çalışmalarda da imzası bulunmaktadır.
www.nuhogluinsaat.com.tr
 
Gülsa İnşaat hakkında:
1997 yılında Gülsa İnşaat, kurulduğu günden bu yana, güvenilir çizgisi, uluslararası standartta kabul gören mühendislik anlayışı ve birikimi ile pek çok yurtiçi- yurtdışı prestij projenin gerçekleştirilmesine imza atmıştır. İnşaat teknolojisinin birebir takipçisi olma özelliğini de koruyan Gülsa İnşaat, zamanında tamamlanmış projeleri, müşteri memnuniyeti odaklı, kusursuz imalat ve hizmet kalitesi anlayışı ve profesyonel ekibi ile sektörde, aranan niteliğindeki konumu ile yerini almıştır.
Yatırımcısı olduğu Küçükkuyu Port Lüks konut projesi yanısıra, Varyap Meridian, Kemerburgaz RoseResidence, List İstinye Suites, Kağıthane Papirüs, Gökmahal Konut ve AVM, Kent Plus Centrium, Selvice Evleri, Arte Verde, Incity, Inlife, gibi prestijli konut projelerinin de yapımcısıdır. Ticari alanlar olarak da Paladium Antakya AVM, İ.B.B Florya Akvaryum, Aqua Florya AVM, TBMM Yeni Milletvekili Yerleşkesi, Bank Asya Genel Müdürlük Binası gibi büyük projeleri hayata geçiren Gülsa İnşaat, aynı zamanda yerli ve yabancı yatırımcıların yurt dışı projelerinin gerçekleştirilmesinde imza atmıştır.
www.gulsainsaat.com

Paylaş:

HABERLER