Nurol Tower ‘EvOfisEv’ Konsepti

Nurol Tower ‘EvOfisEv’ Konseptiyle Mekânda Kullanım Özgürlüğü
Nurol Tower ‘EvOfisEv’ Konsepti

Nurol GYO’nun ‘Hayata Yatırım’ anlayışıyla Mecidiyeköy’de satışa sunduğu Nurol Tower projesi, “EvOfisEv®” konseptiyle kullanıcılarına mekânı diledikleri fonksiyonda kullanma özgürlüğü sunarken, ev konforunda ofis seçenekleriyle de dikkat çekiyor.

“EvOfisEv®” konseptiyle Mecidiyeköy’de başlayan ve sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerle hem ev, hem ofis, hem de ev-ofis olarak kullanmaya elverişli Nurol Tower, iş ve özel hayatını ayırmak istemeyen yatırımcılara büyük avantaj sağlıyor. Nitelikli bir iş merkezinin sunduğu ayrıcalıklarla, lüks bir residence’ın konforunu tek bir yapı içinde buluşturarak beklentilere yenilikçi çözümler getiren Nurol Tower, yatırımcısına alan kısıtlaması yapmadan mekânı diledikleri şekilde kullanma özgürlüğü sağlıyor.

Nurol GYO Genel Müdürü Musa Aykaç, Nurol Tower’da uygulanan yükseltilmiş döşeme ile kullanıcılara A sınıfı nitelikli bir plazada olması gereken tüm fonksiyonları sunduklarını belirterek “Yükseltilmiş döşeme uygulaması ile bina sakinlerine mekânda sınırsız imkan ve kullanım kolaylığı sağlıyoruz. 10-15 cm yükseltilmiş döşemenin altına her türlü bina tesisatını yerleştiriyoruz. Sistem, mekân içinde dilenen yere dilenen fonksiyona adapte edilebiliyor. Yapılacak herhangi bir değişiklikte de tesisat veya kablo kirliliği oluşmuyor. Eski evlerde televizyonun yerinin değişmesi bile görsel olarak sıkıntı yaratıyordu. Yükseltilmiş döşeme sistemi sayesinde değil TV’nin yerini değiştirmek, banyonun yerini bile değiştirseniz teknik anlamda da görsel anlamda da sorun yaşanmıyor” dedi.

İstanbul’un önemli merkezlerinden biri olarak kabul edilen Mecidiyeköy’de bulunan Nurol Tower fonksiyonel tasarımı, mimari teknik özellikleri ve merkezi konumu ile dikkat çekiyor. Nurol Tower, 243 adet ev ofis, 12 ofis ve çarşı katında 36 dükkan ve mağaza olmak üzere 291 bağımsız bölümden oluşuyor. Üçgen formda tek blok halinde ve 32 katlı kule mimarisiyle inşa edilen Nurol Tower, 73 m2’den 193 m2’ye değişen “EvOfisEv®”  seçenekleriyle farklı yaşam alternatifleri sunuyor. Projenin, tüm fonksiyonları ile Haziran 2014’de tamamlanması planlanıyor.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05