Nuva Drogos Maltepe'de 266 bin TL'ye! Peşinde yüzde 10 indirim!

İlk etap teslimleri Mart 2013'te ilk etap teslimleri yapılacak olan Nuvo Dragos Maltepe'de fiyatlar 266 bin liradan başlangıç gösteriyor
Nuva Drogos Maltepe'de 266 bin TL'ye! Peşinde yüzde 10 indirim!

Maltepe'nin en gözde konut projelerinden biri olan  Nuvo Dragos, Özderici Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'na ait brüt 52 dönümlük arsa üzerinde inşaa edilyor. Tamamı  rezidans konforuna sahip 5 blokta 999 daire, 7 mağaza  ve 1 işyerinden oluşan proje 3.50 ve 3.15 metre kat yüksekliği ile bölgedeki diğer projelere göre çok özel bir mimariye sahip. Deniz ve adalar manzaralı seyir terasları ile dikkat çeken Nuvo Dragos  projesinde 66 ile 219 metrekare arasında 1+1,2+1,3+1 daire ve home ofisler bulunuyor. Projenin yüzde 75'lik bölümü 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşuyor. Projeden konut satın alan kişilerin önemli bir bölümünü şehir merkezinde yaşamaya alışmış profesyonel yönetici, doktor, avukat ve girişimcilerden oluşuyor.
 
Nuvo Dragos projesinde 66 metrekarelik 1+1 daireler 266 bin TL'den, 106 metrekare 2+1 daireler 415 bin TL'den, 156 metrekarelik 3+1 daireler 621 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor.
 
Kısa bir süre için peşin ve banka kredili alımlarda yüzde 10 indirim uygulanıyor.
 
Ödeme Şartları;
 
-Yüzde 25 peşinat,yüzde 75 'i banka kredisi (İş Bankası, Garanti bankası)
 
-Yüzde 50'si peşin yüzde 50'si  15 Mart 2013'te teslimde ödeme ,faizsiz banka kredisiz
 
-Yüzde 50'si peşin 24 aya kadar 0 faiz
 
Her türlü sosyal ve kültürel yaşam merkezinin düşünüldüğü projede yürüyüş parkurları, özel peyzajlı gölet ve yeşil alanlar bulunuyor. Açık ve kapalı yüzme havuzlan, tenis kortu, basketbol sahası,çocuk oyun alanları da projede yer alıyor.
 
Nuvo Dragos projesi ulaşım imkanlan olarak çok merkezi bir konumda. Bölgede kara, deniz ve metro gibi çok seçenekli ulaşım alternatifleri yer alıyor. Projenin çevresinde yer alan Maltepepark  CarrefourSA  Alışveriş Merkezi,  Kartal-Koşuyolu Eğitim Araştırma hastanesi, Kartal Adalet Sarayı projeye 2-3 dakika mesafede bulunuyor. Nuvo Dragos’tan sahil yoluna 5 dakikada, Maltepe ve Bostancı deniz otobüslerine 5 ila 10 dakikada, Sabiha Gökçen Havaalanına 15 dakikada ulaşılabiliyor.
 
2012'de açılması planlanan Kartal-Kadıköy metro hattı Esenkent ve Gülsuyu istasyonlan projeye yürüme mesafesinde. Metronun açılmasıyla karadan ve denizden ulaşımı kolay olan Maltepe'nin diğer ilçelerle olan bağlantılan daha da güçlenerek, bölgenin prim yapması önümüzdeki dönemde de devam edecek.
Nuvo Dragos; Şehrin içinde yüksek konfor, keyif ve huzurlu bir yaşam sunuyor.
 
Nuvo Dragos projesinde yer alan Rezidans A Blok (konut ve home ofis seçenekleri) ile Rezidans konut blokları (B-C-D-E Bloklar) hızla yükseliyor. Yaklaşık 60.000 metrekare kapalı otopark alanına sahip, kendine özgü farklı ve modern mimari, yüksek inşaat teknolojisi ile yapılan projede 27 katlı A Blok ve 18 katlı B blok kaba inşaatı  tamamlandı. Yaşamın Mart 2013 tarihinde başlayacağı projede inşaat çalışmaları aralıksız sürüyor.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05