Olisa Su Evleri’nde Yaşam Başladı !

Bursa’da inşaat sektöründe yeniliklerin öncüsü haline gelen Ömer Kumova İnşaat, Olisa Su Evleriyle mavi ve yeşili buluşturarak farklı konseptte bir yaşam alanı yarattı.
Olisa Su Evleri’nde Yaşam Başladı !

Birbirinden bağımsız 10 adet villadan oluşan Olisa Su Evlerinde, Bursa’da başka bir benzeri olmayan tasarımla 550 m2’lik yüzme havuzu villalarının arasından geçirilerek farklı bir peyzaj oluşturuldu.

Olisa Su Evleriyle Bursa’da farklı bir yaşam alanı tasarladıklarını belirten Ömer Kumova İnşaat Satış ve Pazarlama Müdürü Mehmet ALEMDAROĞLU; ‘’Nilüfer-Üçevler bölgesinde planlanan projemizde A tipindeki villalarımız 3.580 m2 üzerinde 7 adet, B tipindeki villalarımız 1.354 m2 üzerinde 3 adet olarak planlamıştır. A tipindeki villalarımız 120 m2 tabanda 2,5 kat olarak 322 m2, B tipindeki villalarımız 90 m2 tabanda 2,5 kat olarak 270 m2 olarak tasarlamıştır. A tipi villalarımızın 475 m2 net bahçe alanı, B tipi villalarımızın 300 m2 net bahçe alan kullanımı vardır.’dedi.

İç dekorasyonda anahtar teslimi olarak satışa çıkan villalarda kapı, parke, mutfak dolabı, mutfak ankastre ürünler, banyo dolabı, fortmanto, giysi odası dolapları, gizli ışıklandırmalar, şömine, alarm sistemi, klima alt yapısı, veranda da ahşap pergole, kombi, 2 araçlık açık otopark, peyzaj uygulamalarının standart teslim olarak sunulduğuna değinen Ömer Kumova, Sınav okullarına 600 m mesafede, İzmir yoluna 3,5 km ile ulaşım akslarına yakın bir konumlandırmaya sahip olduğunu belirtti.
Daha önce yaptıkları tüm projelerde mimari özelliklerinin dışında iç kaliteye de verdikleri önemle bilinen Ömer Kumova inşaat, Bursa’da aynı dili konuşabilen insanlarla, komşuluk ilişkilerinin kopmadan devam edeceği yeni yaşam alanları inşa etmeye devam edeceklerinin müjdesini verdi.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05