One Life Residence'da 40 Ay Sıfır Faiz

Osten İnşaat'ın Beykent'te hayata geçirdiği One Life Residence projesinde yüzde 5 peşinat ve 40 ay sıfır faizle konut sahibi olmak mümkün..
One Life Residence'da 40 Ay Sıfır Faiz

İstanbul’un hızla gelişen mevkii Beykent’te ATF Yapı ve Osten İnşaat tarafından inşa edilen One Life Residence’da, sadece  %5 peşin ve 40 Ay sıfır faiz ile daire sahibi olabilirsiniz.
 
1 + 1 den 5 + 1’e uzanan daire tipleriyle, 54 daire ve 22 mağazadan oluşan  One Life Residence’da,  yaşama başlama tarihi ise Haziran 2012.
 
Farklı ortak yaşam alanlarını içerisinde barındırırken size bir konuttan fazlasını yaşatacak olan One Life Residence, sunduğu fırsatlarla sizi huzurlu ve kaliteli bir yaşama davet ediyor.
 
Projenin terasında eşsiz göl ve deniz manzarasına sahip “Terrace Living Room” komşularınız ve sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebileceğiniz alanlardan sadece biri…
 
Sinevizyon, mutfak, kütüphane ve barbekünün yer aldığı Living Room’da  gün batımını izleyebilir, ya da arkadaşlarınız ile kahve keyfi yapabilirsiniz. Dört mevsim  hizmet verecek bu ayrıcalıklı alanda çocuğunuzun doğum günü partisini kutlar ya da komşularınızla dev ekranda sevdiğiniz dizileri izleyebilirsiniz.


Paylaş:

HABERLER