Osten Bahçeşehir’de ön satışlar başladı

Ticari ve konut alternatiflerinin bulunduğu Osten Bahçeşehir'de 3+1, 4+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alacak
Osten Bahçeşehir’de ön satışlar başladı

One Life Residence ve Ostenpark Evleri’ni hayata geçiren Osten İnşaat, Bahçeşehir konut projesinin ruhsatını Ağustos ayında aldı. ATS Yapı ortaklığı ile inşa edilen projede 1.etap satışları başladı.

2 yılda tamamlanacak
 
2 blokta 75 dairenin konumlandırıldığı Osten Bahçeşehir projesi 3+1 ve 4+1 aile konseptine uygun olarak tasarlandı. Sosyal olanaklarıyla dikkat çeken proje 2 yılda tamamlanacak. 11 dönüm arsa üzerine kurulan proje 40 bin metrekarelik inşaat alanına sahip. Karma proje olması ile öne çıkan Osten Bahçeşehir’de konut ve ticari üniteler bulunuyor.
 
Konutların metrekaresi 2500 TL
 
Osten Bahçeşehir mimar Ergin Dilsiz imzasını taşıyor. Tüm dairelerinde ekilebilir bahçelerin mevcut olduğu projede, dairelerin metrekare fiyatları 2500 TL, dükkanların metrekare fiyatı 3000 TL, ofislerin ise 3500 TL seviyesinde belirlendi. Büyük metrekareli bir marketin yer alacağı Osten İnşaat Bahçeşehir içerisinde; açık-kapalı otopark, açık-kapalı Yüzme Havuzu, fitness center, sapa, havuz, sauna, Türk hamamı, kafeterya ve Çocuk Oyun Alanları düşünüldü.

Paylaş:

HABERLER