Özak Hayat Tepe’de 15 Farklı Daire Seçeneği

Özak GYO Hayat Tepe’de satışlar yüzde 50’yi buldu
Özak Hayat Tepe’de 15 Farklı Daire Seçeneği
ÖZAK GYO’nun 34 Portall ve İşİstanbul iş merkezlerinin ardından ilk konut projesi Hayat Tepe Bayrampaşa’da inşaat 24. kata çıktı. Kaba inşaatı tamamlanan projede dış cephe ve iç mimari çalışmalara başlandı. 
 
2014 yılı Eylül ayında tamamlanacak Hayat Tepe projesinde daire satışları da yüzde 50’yi buldu. 
 
ÖZAK Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın ilk konut projesi ÖZAK Hayat Tepe Bayrampaşa hızlı yükselişini tamamladı. İkisi 24, biri 23 katlı Hayat Tepe Bayrampaşa projesinde inşaat en tepeye ulaştı. Kaba inşaatı tamamlanan projenin dış cephe ve iç mekan çalışmalarına geçiliyor. 
 
Satışlarda da hız kazanan Hayat Tepe Bayrampaşa projesinde 546 dairenin yüzde 50’ye yakını ise şimdiden satıldı. Daire sahipleri evlerini 2014 Eylül ayında teslim alabilecek.
 
‘Mutluluk şehrin merkezinde’ sloganıyla ilk konut projesini tarihi yarımadada Bayrampaşa alış veriş vadisi içinde gerçekleştiren ÖZAK GYO’nun Hayat Tepe projesinde geri sayım başladı. Lokasyon avantajıyla öne çıkan Hayat Tepe, İstanbulluları trafik karmaşasından kurtulmaları için yeniden ‘şehrin merkezi’ne çekiyor. 
 
Alış verişten kültürel ve sportif etkinliklere kadar yaşam için gerekli tüm ihtiyaçların karşılanmasında lokasyon avantajını kullanan Hayat Tepe projesinde ‘modern ve provence’ olmak üzere iki farklı iç mekan seçeneği sunuluyor. ‘ 1+0’dan, 4+1’e kadar  5 ana temalı 15 farklı tipte daire seçeneği bulunan projenin her dairesi maksimum olarak gün ışığından yararlanacak şekilde ‘mutluluk mimarisi’ olarak adlandırılan üçgen mimari konseptinde inşa edildi. 
 
Yüzde 1 KDV avantajı sunan projede daire satışlarının da yüzde 50’ye yakının gerçekleşmesi İstanbulluların şehrin merkezine yeniden dönüşünü gösteriyor.

Paylaş:

HABERLER