Özderici GYO Güvencesiyle Nuvo Dragos Hemen Teslim Satışta

Maltepe’de ‘ailelere özel’ teslime hazır evler Nuvo Dragos’ta satışta
Özderici GYO Güvencesiyle Nuvo Dragos Hemen Teslim Satışta

Özderici GYO, Maltepe’de eski Singer Fabrikası’nın bulunduğu arazisinde başlattığı 999 dairelik Nuvo Dragos projesinin ilk etabının teslimatına başladı. 484 daireden oluşan bu etap, yüzde 1 KDV ve 60 aya varan sıfır faizli ödeme seçenekleriyle satışa sunuluyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin 120 hektarlık bölümde spor, dinlenme ve kültürel etkinlik alanları planladığı Maltepe sahiline, Kartal- Kadıköy metro istasyonuna, Marmaray hattına, hastane ve bölgenin en büyük alışveriş merkezi MaltepePark’a ‘yürüme’ mesafesinde olan Nuvo Dragos, bu avantajlı konumunun yanı sıra ağırlıklı olarak büyük metrekareli ve balkonlu 2+1 ve 3+1 daireleriyle aileleri cezbetmeye hazırlanıyor

Türkiye’de banka ve finans gruplarından bağımsız olarak halka açılan ilk faktoring şirketi olan Öz Finans Factoring Hizmetleri A.Ş. tarafından 1992 yılında kurulan, 2008 yılında ise finans sektöründen ayrılarak ‘Özderici Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’ ünvanıyla gayrimenkulde büyüme kararı alan Özderici GYO, Maltepe’nin en büyük konut projelerinden biri olarak inşa ettiği ‘Nuvo Dragos’ projesinin ilk etabının teslimatına başladı.

İstanbul'un yeni ve en değerli çekim merkezleri arasında yer alan Maltepe’de eski Singer Fabrikası’nın bulunduğu alanda Özderici GYO’nun kendi arazisi üzerinde başlattığı Nuvo Dragos projesi, brüt 52.000 metrekarelik arsa üzerinde inşa ediliyor. Toplam 5 blokta 999 adet rezidans daire, 6 mağaza, 1 ofis ile 1 adet müstakil mağaza olmak üzere toplam 1007 adet bağımsız bölümden oluşan projede 2 etap yer alıyor. Toplam 187.500 metrekare inşaat alanına sahip projenin 27 katlı A ve 18 katlı B bloktan oluşan ilk etabında ise 484 daire teslime hazır şekilde satışa sunuluyor. A bloğun bazı katlarında ise home-office özelliği bulunuyor.

Büyüklüğü 66 m2 ile 219 m2 arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks daire seçeneklerinin yer aldığı projede stüdyo dairelerin tasarlanmaması, yüzde 75’inde ise büyük metrekareli ve balkonlu 2+1 ve 3+1 dairelerin bulunması, özellikle aileler için en önemli tercih nedenlerini oluşturuyor… Projede 1+1’lerin büyüklüğü 66 ile 89 metrekare arasında, 2+1’lerin büyüklüğü 101 ile 154 metrekare arasında, 3+1’lerin büyüklüğü ise 156 ile 219 metrekare arasında yer alıyor.


Paylaş:

HABERLER