Özyurtlar 'ın yeni projesi 1CoastalCity fiyatlar

Özyurtlar İnşaat, Büyükçekmece'de hayata geçireceği projesi 1CoastalCity'nin ilk tanıtımını Kuveyt, Dubai ve Abu Dabi'de gerçekleştirecek. Şirket, projeyi Dubai IPS, Kuveyt Emlak ve Abu Dabi Cityscape'de uluslararası yatırımcılara tanıtacak.
Özyurtlar 'ın yeni projesi 1CoastalCity fiyatlar
Esenyurt, Beylikdüzü ve Bahçeşehir'de hayata geçirdiği "N" markalı projelerle bugüne kadar 28 bin kişiyi ev sahibi yapan Özyurtlar İnşaat, Büyükçekmece'de inşa edeceği yeni projesi 1 Coastal City'nin ilk tanıtımını Kuveyt, Dubai ve Abu Dabi'deki fuarlarda gerçekleştirecek.
 
Fuarlar öncesi İstanbul'da bir toplantı düzenleyen Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, "1CoastalCity, Dubai Şehi Al Maktoum'un himayesinde, 8-10 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek olan Dubai IPS Fuarı'nda lansmana çıkacak. Projemizi ayrıca 7 Nisan'da başlayıp 12 Nisan'da sona erecek olan Kuveyt Emlak Fuarı'nda ve 22-24 Nisan tarihleri arasında Abu Dabi'de yapılacak olan dünyanın takip ettiği en büyük emlak fuarı Cityscape'de tanıtacağız. Yer aldığımız bu fuarlarda 1CoastalCity'nin Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Kuveyt ve Yemenli yatırımcılardan büyük ilgi görmesini bekliyoruz.
 
3 blokta 208 daire
 
Tamer Özyurt'un verdiği bilgiye göre, Büyükçekmece Gürpınar'da inşa edilen 1CoastalCity, üç blokta 208 daireden oluşuyor. 47 bin metrekarelik toplam inşaat alanına sahip olan projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve Penthouse daireler bulunuyor. 1+1 dairelerin fiyatının 169 bin liradan başladığı 1 Coastal City'de 27 adet de ticari birim yer alıyor.

Paylaş:

HABERLER