Palladium Tower satışa çıktı

Tahincioğlu Gayrimenkul, ofis projesi 'Palladium Tower'ı satışa sundu.
Palladium Tower satışa çıktı

Tahincioğlu Gayrimenkul, Ataşehir'de yükselecek 43 katlı, A plus 'Palladium Tower'ı hayata geçiriyor. 55 bin m2 toplam kiralanabilir alana, 180 metre yüksekliğe sahip olacak İstanbul’un yeni ofis merkezi 'Palladium Tower' projesi akıllı bina sistemi, Leed Gold sertifikası özellikleri ve Feng Shui felsefesine uygun olarak tasarlandı.

180 ile 1350 metrekare arasında farklı alanlarda seçeneklerin sunulduğu Palladium Tower’da, ofisler, tam kat ya da 6 ofise kadar bölünebilen modüler yapıda kullanılabiliyor. Palladium Tower ofis katlarının satış fiyatları 890 bin dolar ile 1 milyon 500 bin dolar arasında değişiyor.
 
Tahincioğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, özellikle ticari gayrimenkule odaklandıklarına dikkat çekerek, "Tahincioğlu Holding’in yatırım alanları arasında gayrimenkul önemli bir paya sahip. Başta ofis projeleri olmak üzere rezidans, şehir otelleri ve AVM yatırımlarımızın bazılarını hayata geçirdik. 2012 yılında 175 milyon dolar yatırım yaptık. Şu anda elimizde olan projelerin önümüzdeki 3 yıl için yatırım tutarı ise 700 milyon dolardır. Önümüzdeki dönemde almamız muhtemel yeni projeler 700 milyon dolarlık yatırım bütçemizi daha da artıracaktır" dedi.
 
2015 yılına kadar 875 milyon dolarlık yatırım yapacak olan Tahincioğlu, bu yatırımların 175 milyon dolarlık kısmını geçtiğimiz yıl içinde gerçekleştirdi.
 
Tahincioğlu Gayrimenkul’ün önümüzdeki üç sene içinde tamamlamayı hedeflediği ofis, konut ve karma kullanımlı projeler Anadolu yakasında Ataşehir, Kozyatağı, Çengelköy; Avrupa yakasında Levent, Şişli, Beşiktaş olarak konumlandırılıyor.

Paylaş:

HABERLER