Palmiye Park Teras’ta 6000 TL peşinatla

İzmir’in en sağlam zeminli bölgelerinden Esentepe, Çiğli’de inşa edilen Palmiye Park Teras projesinde 2+1 daireler 7.000 TL peşinat ve 139.000 TL’den başlıyor.
Palmiye Park Teras’ta 6000 TL peşinatla

İzmir’de bu hafta yaşanan depremler genelde çürük zeminli bölgelerde yaşayanları sağlam zeminli bölgelerde yeni ev aramaya yönlendirdi.

İzmir’in en hızlı değer kazanan ve deprem güvenliği en yüksek bölgelerinden Çiğli-Esentepe’de inşaatına başlanan Palmiye Park Teras, toplam 136 daireden oluşuyor.

10 bin 469 metrekare arsa üzerinde hayat bulan Palmiye Park Teras’ta  1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri sunuluyor. Toplam yatırım tutarının yaklaşık 15 milyon TL olduğu projenin Eylül 2013’te sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor. Geçtiğimiz ay fiyatları açıklanan projedeki 2+1 daireler 139.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı.

Projenin ardında CDS Yapı ve Ege Yapı Ortak Girişimi’nin imzası var. İzmir’de inşaat sektöründe deneyim ve güveni temsil  eden Veryeri ve Dağıstan ortaklığı, Palmiye Park Gaziemir ve Zirvekent’ten sonra yeni projeleri arasına Teras’ı ekledi.  

CDS Yapı ve Ege Yapı Ortak Girişimi adına açıklama yapan CDS Yapı Genel Müdürü Serdar Dağıstan, bütün dairelerin deniz manzaralı olduğu, modern mimari tasarımıyla fark yaratan projenin Çiğli’nin kalbinde bir mücevher gibi parlayacağını söylüyor. Dağıstan, sözlerine şöyle devam ediyor:  “Ulaşılabilir fiyatlarda 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin bulunduğu güvenlikli site konseptinde, havuzlu, modern bir yaşam alanı projelendirdik. İnşaat kalitesi kadar komşusu olduğu 10.000 metrekarelik park, perde kapattırmayan deniz manzarası ve sosyal tesisleriyle de yeni bir cazibe merkezi yarattık. Evlerin tasarım aşamasında, diğer projelerimizdeki ev sahiplerinin yorumları da bize yol gösterici oldu. Yaklaşık 5 bin kişiyle yeni projeden beklentileri üzerine bir anket gerçekleştirdik. Verilen yanıtlardan yola çıkarak; Teras’ta büyük salonlu 1+1, ebeveyn banyolu 2+1 ve 3 balkonlu 3+1 dairelere yer verdik. Genç ve emekli aileler olduğu kadar yatırım amacıyla konut arayanların da tercihi olacağız.”

Palmiye Park Teras, yüzme havuzu, çocuk parkı, kütüphane, hobi salonları, teleskoplu yıldız terası, açık otopark ve manzara bahçesiyle dikkat çekiyor.

Modern mimari tasarımı ve yeşil alanlarıyla çevreye saygıyı öne çıkarıyor. Açık havuzu, zengin sosyal tesisleri ve merkezi lokasyonuyla da konforlu ve huzurlu bir hayat vaat ediyor.


Paylaş:

HABERLER