Palmiye Park’ın Yeni Projesi Renova Satışta!

Renova, hayatla yarışan değil hayatı yaşayanlar için satışa çıktı.
Palmiye Park’ın Yeni Projesi Renova Satışta!

Palmiye Park’ın yeni projesi Renova, hayatla yarışan değil hayatı yaşayanlar için satışa çıktı. Palmiye Park’ın diğer projeleri gibi Renova da gençler ve kendini genç hissedenler için modern, şık ve ekonomik evlerden oluşuyor.

Renova’nın yükseleceği Yeşilova, İzmir’in en eski yerleşim bölgesi olma özelliğine sahip. Aynı zamanda da Bornova’nın en hızlı gelişen aksında yer alıyor. Proje ismini de bölgenin eskimeye başlayan çehresine yapılacak renova’syondan alıyor.
 
2 blokta toplam 153 daire ve 1,500 metrekare dükkandan oluşan Renova’da 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler bulunuyor.
 
Kapınızdan çıktıktan sonra tek vasıtayla İzmir’in her yerine ulaşım kolaylığı sunan sitenin komşuları Bornova Forum, Ege ve Yaşar Üniversiteleri, Işıkkent Koleji ve Merkez Garaj...
 
43 yıldır inşa ettiği binalarla İzmir’e iz bırakan Veryeri ve Dağıstan ortaklığının en yeni projesi Renova’daki dairelerin büyüklükleri 64 ila 159 metrekare arasında değişiyor. 24 saat güvenlik kontrollü giriş çıkışın yapılacağı site, deprem yönetmeliğine uygun inşaatıyla da güvenli bir hayat sunuyor. 2 kat kapalı otopark, fitness center, çocuk oyun odası,  sinema odası, kütüphane ve yıldız terası Renova’daki sosyal olanaklardan bazıları. Proje, 2014’ün Aralık ayında teslim edilecek.
 
Diğer Palmiye Park projelerinde olduğu gibi Renova’da da 24 saat müşteri hattı hizmet veriyor. Ev alımından teslimata kadar olan sürede tüm bürokratik işlemler Palmiye Park tarafından yapılıyor. Sitede ev sahibi olduktan sonra E-vim ve iyikomsu.com sistemleri sayesinde komşular arasındaki iletişimin sağlanması ve ilişkilerin güçlendirilmesi çalışmaları da Palmiye Park’a ait.
 
Aylık gelir ve birikiminizi göz önüne alarak kişiye özel ödeme planlarının yaratıldığı Renova’da ev sahibi olmak isteyenler için peşinat desteği de sağlanıyor.      
 
Renova’da 1+1’lerin fiyatı 135 bin TL’den, 2+1’lerin ise 196 bin TL’den başlıyor.

Paylaş:

HABERLER