Panavia Suites Residence, Mart ayında satışta!

Mimar Koray Yavuzer ve Mimar Talha Haksever imzası taşıyan Panavia Suites Residence projesinde satışlar önümüzdeki ay başlayacak
Panavia Suites Residence, Mart ayında satışta!

Panorama Grup, İstinye'de yeni bir projeye başlıyor. Panavia Suites Residence adı verilen proje 7 bin 500 metrekarelik alana kurulacak. Toplam 5 bloktan oluşan Panavia Suites Rezidans projesinde her blok bahçe dubleksi, normal ara kat ve çatı dubleksi olmak üzere 5 katlı ve her katında toplam 4 daire olacak şekilde tasarlandı.
 
Panavia Suites projesi her cephesinde boğazı kucaklayan manzarasıyla geniş ve ferah bir yaşam sunacak. Panavia Residence'ta 340 metrekarelik 3+1 köşe bahçe dubleksleri, 200 metrekarelik 2+1 ara bahçe dubleksleri, 200 metrekarelik 2+1 ara normal daireler, 340 metrekarelik 3+1 köşe çatı dubleksleri, 90 ila 96 metrekarelik 1+1 ve 2+1 ara normal daireler, 200 metrekarelik 2+1 ara çatı dubleksleri yer alıyor.
 
A+ bir proje olarak inşa edilen Panavia Suites Residence projesinde satışlar önümüzdeki ay başlayacak. Projede konut teslimleri 2013 yılında yapılacak. Mimar Koray Yavuzer ve Mimar Talha Haksever tarafından tasarımı yapılan Panavia Suites Rezidans'ta bahçe dublekslerinde daireye ait bahçe kullanımları özel seperatasyonlarla blok bahçe kullanımından ayrıldı. Köşe dairelerin ön, yan ve arka cepheleri açık durumda. Çatı dublekslerinde komple teras bulunuyor. Ayrıca çatı katında özel bir sistem olan açılır kapanır panjurlar kullanılıyor.

Güneş enerjisinden yararlanılabilen Panavia Suites Residence'ta teraslar gün boyunca güneş ışınlarını emecek ve akşam koydaki teknelerinde görebileceği şekilde parlayacak.


Paylaş:

HABERLER