Panavia Suites Residence, Mart ayında satışta!

Mimar Koray Yavuzer ve Mimar Talha Haksever imzası taşıyan Panavia Suites Residence projesinde satışlar önümüzdeki ay başlayacak
Panavia Suites Residence, Mart ayında satışta!

Panorama Grup, İstinye'de yeni bir projeye başlıyor. Panavia Suites Residence adı verilen proje 7 bin 500 metrekarelik alana kurulacak. Toplam 5 bloktan oluşan Panavia Suites Rezidans projesinde her blok bahçe dubleksi, normal ara kat ve çatı dubleksi olmak üzere 5 katlı ve her katında toplam 4 daire olacak şekilde tasarlandı.
 
Panavia Suites projesi her cephesinde boğazı kucaklayan manzarasıyla geniş ve ferah bir yaşam sunacak. Panavia Residence'ta 340 metrekarelik 3+1 köşe bahçe dubleksleri, 200 metrekarelik 2+1 ara bahçe dubleksleri, 200 metrekarelik 2+1 ara normal daireler, 340 metrekarelik 3+1 köşe çatı dubleksleri, 90 ila 96 metrekarelik 1+1 ve 2+1 ara normal daireler, 200 metrekarelik 2+1 ara çatı dubleksleri yer alıyor.
 
A+ bir proje olarak inşa edilen Panavia Suites Residence projesinde satışlar önümüzdeki ay başlayacak. Projede konut teslimleri 2013 yılında yapılacak. Mimar Koray Yavuzer ve Mimar Talha Haksever tarafından tasarımı yapılan Panavia Suites Rezidans'ta bahçe dublekslerinde daireye ait bahçe kullanımları özel seperatasyonlarla blok bahçe kullanımından ayrıldı. Köşe dairelerin ön, yan ve arka cepheleri açık durumda. Çatı dublekslerinde komple teras bulunuyor. Ayrıca çatı katında özel bir sistem olan açılır kapanır panjurlar kullanılıyor.

Güneş enerjisinden yararlanılabilen Panavia Suites Residence'ta teraslar gün boyunca güneş ışınlarını emecek ve akşam koydaki teknelerinde görebileceği şekilde parlayacak.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05