Parkkoru Evleri'nde Metrekare 5 Bin 242 Lira

Bodrum'da hayata geçirilen Parkkoru projesinde 250 bin Eurodan başlayan fiyatlar...
Parkkoru Evleri'nde Metrekare 5 Bin 242 Lira

Bodrum'da IPM Global İnşaat ve Bitez İnşaat ortaklığıyla hayata geçirilen Park Koru projesinde Haziran 2012'de teslim edilmesi planlanan lüks villaların fiyatları 250 bin Euro'dan başlıyor.

Muhteşem deniz manzarası, torba koyuna hakim oluşuyla göz dolduran Parkkoru Bodrum projesinde metrekare fiyatları 5 bin 242 liradan başlıyor.

Parkkoru içerisinde tek katlı, müstakil havuzlu ve bahçeli 11 adet elit villanın yanı sıra A&B ve C tip villalar yer alıyor.

A ve B tipi villaların 150 metrekare alana sahip olduğu Park Bodrum projesinde C tipi villalar 120 metrekare olarak tasarlandığı projede  özel yüzme havuzu, bahçe ve otoparkın her villaya ayrı olarak projelendirilmiş.

Park Koru Bodrum'da C tipi villalar 250 bin Euro'dan, A&B tipi villalar ise 300 bin ile 350 bin Euro arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Yüzde 40 peşinat ödemesi ile lüks bir ev sahibi olma fırsatı sunan Park Koru Bodrum'da geriye kalan yüzde 60'lık tutar için kişiye özel ödeme planları oluşturuluyor.

 Bodrum merkeze 4,5 kilometre uzaklıkta bulunan Park Koru Bodrum projesi denize 900 metre, havaalanına ise 24,5 kilometre mesafede konumlanıyor. 5 dönümlük korusu ile çamlar içinde bir ayrıcalık tanıyan proje ev sahiplerine yüksek kaliteli bir yaşam olanağı sunuyor.


Paylaş:

HABERLER