Quasar Fairmont İstanbul ile Global Ayrıcalıklar

Fairmont Quasar İstanbul ile global ayrıcalıklar kulübüne üye olun…
Quasar Fairmont İstanbul ile Global Ayrıcalıklar

Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde 3 Avrupa, 5 Türkiye birinciliği yanında aldığı  2 özel takdir ödülü ile toplam 10 ödülle rekor kıran Quasar İstanbul, efsanevi lüks otel ve rezidans zinciri Fairmont Hotels ile sakinlerini dünyanın 71 farklı noktasında ayrıcalıklar sunan global bir kulübe üye olmaya davet ediyor.

Türkiye’nin ve dünyanın ilk metalüks gayrimenkul projesi olan Quasar İstanbul’un yaratıcısı Viatrans A.Ş.-Meydanbey Ortak Girişimi, Türkiye pazarına ilk kez taşıdığı Fairmont Hotels ile birlikte bir basın toplantısı düzenledi. Quasar İstanbul Kültür Sanat Çadırı’nda düzenlenen basın toplantısına Viatrans A.Ş.-Meydanbey Ortak Girişimi İcra Kurulu Başkanı Haydar Özkan ve Fairmont Hotels Avrupa Geliştirme Sorumlusu ve Başkan Yardımcısı Christophe Piffaretti konuşmacı olarak katıldı.

‘Lüksün ötesinde lüksü’ vaat eden Quasar İstanbul’un Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde Türkiye’nin layık görüldüğü 8 Avrupa ödülünün 3 tanesini tek başına almanın onurunu yaşadığını ve Avrupa’daki bu büyük başarının dünya çapında alınacak farklı ödüllerle süreceğini vurgulayan Viatrans A.Ş-Meydanbey Ortak Girişimi İcra Kurulu Başkanı Haydar Özkan, yaptığı konuşmada, “Avrupa ve Asya’nın en iyi sanat, kültür ve lüks yaşam merkezi olacak Quasar İstanbul’da hayallerin ötesinde bir yaşam arzulayanlara Fairmont’un ayrıcalıklı dünyasını sunuyoruz. Fairmont Kiralama Sistemi ile İstanbullulara global bir kulübün üyesi olma fırsatını vaat ediyoruz. Dünyanın iki önemli stil simgesi Paris ve New York’un ilhamını İstanbul’a taşıyacak Fairmont’tan daire satın alanlar, projenin bitimini beklemeden dünyada 71 noktada bulunan Fairmont rezidans ve otellerinden ayrıcalıklı olarak yararlanabilecek ve dairelerini diğer ülkelerdeki Fairmont sakinlerine kiraya vererek karlı bir yatırıma sahip olacaklar” dedi. 


Paylaş:

HABERLER