Referans Bakırköy'de Yılbaşı Fırsatı

Referans Bakırköy projesi 0 faizle 60 aya varan vade seçenekleri sunuyor
Referans Bakırköy'de Yılbaşı Fırsatı

Halk GYO ve Kiler Holding iştirakı Biskon Yapılı Referans Bakırköy sınırlı sayıdaki daireler için 31 Aralık’a kadar geçerli yüzde 15’e varan peşin indirimi uyguluyor. Ayrıca peşinat miktarına paralel olarak 60 aya varan 0 faizli ödeme seçenekleri de devam ediyor.

İstanbul’un en merkezi ilçelerinden Bakırköy’de deniz manzaralı ev ve ofis katlarıyla yaşamı güzelleştirecek tüm sosyal olanaklarıni bir araya getiren Referans Bakırköy projesi 0 faizle 60 aya varan vade seçenekleri sunuyor. 18 ay sonra teslim edilecek projede 3+1 daireler peşin 599 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulurken, yüzde 20 peşinata 24 ay, yüzde 30 peşinata 36 ay, sadece home ofislerin bulunduğu A Blokta yüzde 40 peşinat ödeyenler ise 60 ay 0 faizli ödeme seçeneklerinden faydalanıyor.

Ayrıca masrafsız banka kredisi kullanarak 120 ay için %0.82 faiz oranıyla 258 bin liradan başlayan home ofisler için, 59 bin lira peşin, 120 ay 2.332 TL taksitle, kira öder gibi sahip olma olanağı sağlanıyor.

Daire büyüklüklerinin 45 metrekare ile 258 metrekare arasında değiştiği Referans Bakırköy’de 157 konut, 97 home-ofis kullanımlı konut ve 70 cadde mağazası bulunuyor. Zemin + 8 katlı, dört bloktan meydana oluşan Referans Bakırköy’de 1+0, 1+1 ve 2+1 home ofis seçenekleri ve 2+1,3+1,4+1 ve 4+1+1 konut seçenekleri yer alıyor. 45 metrekareden 120 metrekareye kadar farklı seçeneklerde prestijli home ofisler; işinde başarıya ulaşmak, geleceği için değerli bir yatırım yapmak isteyenlere bekledikleri fırsatı sunuyor.

Açık yüzme havuzu ve güneşlenme terasları, doğal ışık alan kapalı yüzme havuzu, doğal ışık alan kapalı basketbol sahası, fitness alanı, Türk hamamı, sauna, kreş, kafe gibi sosyal alanlar günlük yaşam güzelliklerle beraber; sağlık, rahatlık ve kolaylık katmak için planlandı. Moda, alışveriş ve eğlence için tasarlanan, en temel ihtiyaçlara cevap verecek ve hayatı kolaylaştırıp güzelleştirecek hizmetlerin sunulacağı alışveriş sokağı Referans Bakırköy sakinleri için sadece bir asansör uzaklığında yer alıyor.


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05