Rings İstanbul Yüzde 0 Faizle!

Rings AVM ve rezidans dairelerin bir arada yer aldığı Rings İstanbul Fiesta Evleri, villa konforundaki geniş yaşam alanları ile kutu gibi evlere sıkışmadan ferah bir yaşamın önünü açıyor!
Rings İstanbul Yüzde 0 Faizle!

Rahat, konforlu ve eksiksiz bir hayatın tüm öğelerini İstanbul Sancaktepe’de kendi arazisi üzerine kurduğu Rings İstanbul projesinde toplayan Selin Yapı, konut sektörüne kazandırdığı yeniliklerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Ev almak isteyenleri kutu gibi alanlara sıkışmaktan kurtaran Selin Yapı, “büyük düşünen” herkesi Rings İstanbul’a davet ediyor. Rings İstanbul projesi içinde yer alan Fiesta Evleri, konut sahibi olmak isteyenlere 1+1 dairelerde dahi büyük yaşam alanları ve tüm dairelerde villa parası ödemeden villa konforu vaat ediyor. Kutu gibi evler yerine villa konforundaki geniş yaşam alanları ile müstakil yaşamın rahatlığını, zahmetli taraflarını da ortadan kaldırarak sunan Rings İstanbul Fiesta Evleri, böylece sizin için her şeyin büyüğünü düşünüyor…

Teraslı 1+1 dairelerle sunulan müstakil kat bahçeleri, en az evinizin içi kadar büyük bir de bahçeye sahip olmanızı sağlarken; lüks villa konforunu, üstelik 7/24 rezidans hizmetiyle bir araya getiriyor. Genişlik kavramını sadece daireleri ile sınırlı tutmayan Rings İstanbul, sekiz futbol sahası büyüklüğündeki Türkiye'nin en kapsamlı sosyal tesisleri ve Rings AVM ile ferah bir yaşamın kapılarını aralıyor. Fitness, sauna, SPA, açık ve kapalı havuzlar, futbol, basketbol, mini golf, içinde ne ararsanız bulabileceğiniz sosyal tesisler, Türkiye’nin en kapsamlı örneği olma özelliğini taşıyor.    

Rings İstanbul’a gelenler 1+1’lerden 5+2 dubleks seçeneklerine kadar villa konforuna sahip büyük daireleri 5 yıl, üstelik % 0 faiz ile alma ayrıcalığına sahip oluyor.

Proje detayları için tıklayın


Paylaş:

HABERLER